Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°-1°
25 października 2018

Zapisz się na bezpłatne badania

Zapisz się na bezpłatne badania
fot. pixabay

W ramach akcji organizowanej przez Fundację Ziko dla Zdrowia będzie można sprawdzić stan swoich kości. Badanie jest bezpłatne.

- Specjalistyczny bus zdrowotny pojawi się 8 listopada przy ul. Mazowieckiej 10, przy siedzibie Klubu Seniora (obok banku). W tym dniu w godz. od 12.00 do 18.00 będzie można wykonać bezpłatne badanie kości - informuje jastrzębski magistrat.

Densytometria jest najlepszą dostępną metodą rozpoznawania osteoporozy, również w jej stadium bezobjawowym, czyli przed wystąpieniem złamania kości lub kręgosłupa. Służy także ocenie efektywności prowadzonego leczenia. Każde badanie kończy się wydrukowaniem wyniku, omówieniem go i przy wynikach wątpliwych, zaleceniem konsultacji lekarskiej.

Z powodu ograniczonej ilości miejsc, należy się zapisać: telefon (od poniedziałku do piątku w godz. od 8.00 do 17.00) 12 687 57 90,

e-mail: kontakt@zikodlazdrowia.org lub na miejscu w dniu badania.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Na operację będzie można zapisać się przez Internet Na operację będzie można zapisać się przez Internet

Kto wygra wybory? Mamy wyniki badania internautów Kto wygra wybory? Mamy wyniki badania internautów

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
emeryt25.10.2018 21:40

Już raz byłem na takich badaniach co prawda płatnych,jak się nie mylę to 35,- czy coś takiego.Po ułożeniu reki w pewnym korytku pan badający stwierdził; to i to wszystko zgodnie z wiekiem ale profilaktycznie można wziąć leki,no i przepisał a w aptece widziałem przede mną kupujących ten sam lek za niespełna 50,- z którego szybko zrezygnowałem bo bolały nie koście a żołądek ot i po badaniu,jednym słowem zostałem odpowiednio przebadany.