Dni Jastrzębia

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 16°11°
25 października 2018

Zapisz się na bezpłatne badania

Zapisz się na bezpłatne badania
fot. pixabay

W ramach akcji organizowanej przez Fundację Ziko dla Zdrowia będzie można sprawdzić stan swoich kości. Badanie jest bezpłatne.

- Specjalistyczny bus zdrowotny pojawi się 8 listopada przy ul. Mazowieckiej 10, przy siedzibie Klubu Seniora (obok banku). W tym dniu w godz. od 12.00 do 18.00 będzie można wykonać bezpłatne badanie kości - informuje jastrzębski magistrat.

Densytometria jest najlepszą dostępną metodą rozpoznawania osteoporozy, również w jej stadium bezobjawowym, czyli przed wystąpieniem złamania kości lub kręgosłupa. Służy także ocenie efektywności prowadzonego leczenia. Każde badanie kończy się wydrukowaniem wyniku, omówieniem go i przy wynikach wątpliwych, zaleceniem konsultacji lekarskiej.

Z powodu ograniczonej ilości miejsc, należy się zapisać: telefon (od poniedziałku do piątku w godz. od 8.00 do 17.00) 12 687 57 90,

e-mail: kontakt@zikodlazdrowia.org lub na miejscu w dniu badania.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kolejna propozycja bezpłatnych badań Kolejna propozycja bezpłatnych badań

Uważaj! W ten sposób atakują groźne choroby Uważaj! W ten sposób atakują groźne choroby

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
emeryt25.10.2018 21:40

Już raz byłem na takich badaniach co prawda płatnych,jak się nie mylę to 35,- czy coś takiego.Po ułożeniu reki w pewnym korytku pan badający stwierdził; to i to wszystko zgodnie z wiekiem ale profilaktycznie można wziąć leki,no i przepisał a w aptece widziałem przede mną kupujących ten sam lek za niespełna 50,- z którego szybko zrezygnowałem bo bolały nie koście a żołądek ot i po badaniu,jednym słowem zostałem odpowiednio przebadany.