Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 24°21°
25 października 2018

JSW: Zmiany we władzach spółki. Chcą odwołać prezesa?

JSW: Zmiany we władzach spółki. Chcą odwołać prezesa?
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Jastrzębska Spółka Węglowa poinformowała o zmianie w składzie Rady Nadzorczej. Jest ona organem nadzorującym działalność spółki. 

Zmiany w składzie Rady Nadzorczej Jastrzębskiej Spółki Węglowej nastąpiły w dniu 22 października. Odwołano z jej składu Krzysztofa Kwaśniewskiego, jego miejsce zajął Konrad Balcerski.

W Jastrzębskiej Spółce Węglowej sytuacja jest coraz bardziej napięta. Związkowcy oraz pracownicy obawiają się, że w piątek, 26 października 2018 roku, rada nadzorcza będzie chciała odwołać prezesa spółki Daniela Ozona ze stanowiska.

Rada Nadzorcza sprawuje stały nadzór nad działalnością Spółki. Składa się z co najmniej sześciu członków powoływanych przez Walne Zgromadzenie. Członków Rady Nadzorczej powołuje się na okres wspólnej kadencji, która trwa trzy lata.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Górnicy stracą zaufanie do PiS? Kaczyński nie wyszedł do protestujących  Górnicy stracą zaufanie do PiS? Kaczyński nie wyszedł do protestujących

Daniel Ozon nie odpuszcza. Walczy o fotel prezesa JSW Daniel Ozon nie odpuszcza. Walczy o fotel prezesa JSW

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (38)
Gość27.10.2018 13:55

Narazie zostaje ale długo nie pociagnie.

Karmazynowy Krokodyl.27.10.2018 12:47

Jak ma spółka nie utonąć jak panowie związkowcy ze spółki powciskali swoich znajomków na lukratywne posadki.Nie ma co,potrafią się odwdzięczyć swoim kolesiom.

Aa26.10.2018 17:43

Czyli spolka tonie

mrówka26.10.2018 12:35

z ostatniej chwili PREZES OZON zostaje

mrówka26.10.2018 11:26

o której go odwołają wie ktoś

Teodor26.10.2018 6:57

Wyrzucić ozona i to jak najszybciej a przeprosić i poprosić Jarka Zagórowskiego najlepszego fachowca jaki był w jsw by pokierował spółką bo inaczej ozon wespół z związkowcami roztrwoni całe jsw .

SRK 25.10.2018 23:25

Ryba bron prezesa bo ci zdolnosci nie podpiszą jutro z flagą pod spółkę bo na strajkach czuc cie bylo

Pokaż wszystkie opinie (38)