Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 10°
Michał Woś
26 października 2018

Potrącenie pieszego na pasach

Potrącenie pieszego na pasach
fot. Jastrzębie-Zdrój - Informacje Drogowe 24H / facebook.com

W czwartek doszło do kolejnego potrącenia pieszego na przejściu. Poszkodowany został odwieziony do szpitala.

Być może nie najlepsza pogoda, a już na pewno brak należytej ostrożności przyczynił się do potrącenia na przejściu dla pieszych przy al. Piłsudskiego, jakie miało miejsce w czwartek w godzinach porannych. Na miejsce przybyło ratownictwo medyczne oraz patrol ruchu drogowego.

Policja przestrzega, aby zawsze, ale szczególnie, kiedy warunki pogodowe nie są najlepsze zachować szczególną ostrożność na drodze. Dotyczy to zarówno kierowców, jak i pieszych. Pamiętajmy, że wtedy, kiedy jezdnia jest śliska droga hamowania pojazdu znacznie się wydłuża. Nie najlepsza jest widoczność. Pieszym zaleca się noszenie odblasków.

Polub i udostępnij
Czytaj też

15-latka uciekła z domu. Znalazła się u znajomych 15-latka uciekła z domu. Znalazła się u znajomych

Kierowca spowodował wypadek i uciekł Kierowca spowodował wypadek i uciekł

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (37)
Kierowca28.10.2018 7:17

Sprawca dostanie marny mandat ewentualnie zabiorą prawko na rok a poszkodowana czego nie życzę może mieć problemy zdrowotne do końca życia dlatego kary za takie przestępstwa muszą być surowe życzę szybkiego powrotu do zdrowia poszkodowanej .

Józek28.10.2018 7:03

TO potrącenie pod ,,Supersamem " powinno być podciągnięte pod paragraf próby zabójstwa i nie ma że boli co to za gadka że szyby były zaparowane dopóki nie będzie surowych kar nie będzie porządku na drogach .

Kazikowa 27.10.2018 22:42

Ewidentna wina kierowcy ale piesza gdyby się zainteresowała czy dojeżdżające auto ma w ogóle zamiar się zatrzymać i spojrzała w stronę auta to by się krzywda nie stała a tak to teraz niestety męka w szpitalu życzę Jej szybkiego powrotu do zdrowia .

Gość27.10.2018 21:14

Macie następny świeży przykład baba pod Supersamem potrąciła dziecko tłumaczyła ze nie widziała czerwonego bo miała okna zaparowane - czy to jest normalne zachowanie?

Gość27.10.2018 21:02

Dziś tzn sobota wieczór około 19-20 kierująca fiat Punto rejestracja SPS kobieta około 60 potrąciła na pasach kolo supersamu przechodzącą na zielonym świetle młodą dziewczynkę.

Bronek 27.10.2018 19:49

Właśnie przed chwilką na przejściu dla pieszych z sygnalizacją świetlną koło byłego ,,Supersamu " doszło do brutalnego potrącenia młodej kobiety która przechodziła na zielonym świetle przez kierującą autem normalnie tragedia .

do zzzu27.10.2018 17:05

Ja ty przepisu uznajesz tylko te co w TV słyszałeś to już dalej nie czytam bo wiem jak masz to co zostało z masy mózgowej wyprane.

Pokaż wszystkie opinie (37)