Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 24°17°
Eko Okna
31 października 2018

Kierowca uderzył w drzewo

Kierowca uderzył w drzewo
fot. KMP Jastrzębie

28-latek kierujący oplem w centrum Jastrzębia na łuku drogi uderzył w przydrożne drzewo. To wszystko za sprawą brawury młodego kierowcy.

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego jastrzębskiej komendy zebrali materiał w sprawie poniedziałkowego zdarzenia drogowego.

- Ustalono, że kierowca opla jechał ulicą Jasną, na skutek niedostosowania prędkości do panujących warunków atmosferycznych, na mokrej jezdni, na łuku drogi utracił panowanie nad pojazdem i następnie uderzył w przydrożne drzewo. Młody kierowca odpowie za spowodowanie zdarzenia drogowego, co w konsekwencji może doprowadzić do utraty przez niego uprawnień do prowadzenia pojazdów mechanicznych - informuje mł. asp. Bogusława Kobeszko, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Nadmierna prędkość, obok nieustąpienia pierwszeństwa przejazdu to najczęstsza przyczyna wypadków i kolizji w naszym regionie. Policjanci apelują o ostrożność i przypominają, że wraz ze zmianą pogody powinniśmy zmienić technikę prowadzenia pojazdu.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

"Strzelają do mnie w nocy. Na pomoc!" "Strzelają do mnie w nocy. Na pomoc!"

Narkotykowe żniwa policjantów Narkotykowe żniwa policjantów

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (7)
Koko01.11.2018 15:55

Nic się nie stało i afera. Zamiast dac mu szansę.to najlepiej zatrzymać prawo jazdy. Chory .

Lewak01.11.2018 12:15

Na ulicy Jasnej obowiązuje ograniczenie prędkości do 30 km/h.

Gość01.11.2018 11:03

28 lat - młody kierowca?

niki01.11.2018 9:37

Posłać na badania coroczne po 60. bo stwarzają zagrożenie na drodze.

Głupek ukarany31.10.2018 14:08

Prosimy o podanie kary jak zostanie mu zasądzona. Nasza propozycja to 10 lat bez prawa jazdy i kosztowny obowiązkowy kurs prawa jazdy. Każde uchybienie to odpadnięcie i ponowny powrót na płatny kurs.

turbomajty31.10.2018 13:41

na jasnej i szkolnej brak progów zwalniających wiec każdy gaz do dechy no ale włodarze miasta tego nie widzą :(

Radio Teheran31.10.2018 9:01

Jakies nowe centrum na Jasnej?