Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 17°11°
2 listopada 2018

Nasłała policjantów na męża

Nasłała policjantów na męża
fot. KMP Jastrzębie

Jednej z mieszkanek Jastrzębia nie udzielił się nastrój zadumy i spokoju, jaki wiąże się z dniem Wszystkich Świętych. Pani postanowiła wezwać policję na własnego męża.

W środę około godziny 23:00 Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju otrzymała zgłoszenie od jednej z mieszkanek ulicy Poznańskiej, która czuła się zagrożona ze strony swojego męża. Na miejsce wysłano patrol.

Mundurowi po przyjeździe pod wskazany adres ustalili, że w mieszkaniu nie dzieje się nic złego. Kobieta oświadczyła funkcjonariuszom, że wezwała ich, ponieważ kiedyś mąż również nasłał na nią policję. Jastrzębianka zdenerwowała się, ponieważ pomiędzy nią a mężczyzną doszło do nieporozumienia. Jednak jej życie i zdrowie nie było zagrożone. Pani odmówiła przyjęcia mandatu karnego za bezpodstawne wezwanie policjantów i za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

Bezpodstawne wezwanie policji lub innych służb jest wykroczeniem, które opisuje art. 66 Kodeksu wykroczeń. Osoba dopuszczająca się tego czynu może zostać aresztowana, pozbawiona wolności lub otrzymać grzywnę w wysokości do 1500 zł. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Motocykl wjechał wprost pod autobus Motocykl wjechał wprost pod autobus

78-letnia kobieta zgubiła się o świcie 78-letnia kobieta zgubiła się o świcie

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (8)
betrycze04.11.2018 22:42

do Smolka. nie mówi dziękuję bo i tak chłop całą oddaje bez jąknięcia jak nie odda to wieczorem nie ma seksu. Facet zawsze jest udupiony przez seks i zrobi wszystko. Więc kasa na stół i nie ma gadki.

koko04.11.2018 20:40

Jeszcze 5 dni i wypłata - ale będzie na kolanach przepraszać męża buhahaha a ten głupi by był jak by wybaczył .

Smolka02.11.2018 21:16

Ale jak do rąk 10 tego dostaje wypłatę górniczą mówi. Dziękuję kochanie dziękuję.

Rec02.11.2018 15:13

Jak wiadomo baby mają mniejsze mózgi od facetów i jest tego efekt

menel02.11.2018 12:25

nie chciała przyjąć mandatu to powinni pałami wybić jej głupotę z tego pustego łba

Radio Erewań02.11.2018 10:27

Co za patologia na tej poznańskiej

Radio Teheran02.11.2018 8:34

Miasto dziczeje.

Pokaż wszystkie opinie (8)