Pogoda na dziś zobacz prognozy
 20°12°
2 listopada 2018

Cmentarze pod policyjnym nadzorem

Cmentarze pod policyjnym nadzorem
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Jastrzębskie cmentarze były w dniu 1 listopada - Wszystkich Świętych pod policyjnym nazdorem.  Wszystko to w ramach ogólnopolskiej akcji „Znicz”.

Jak co roku policjanci z Komendy Miejskiej Policji kierowali ruchem w okolicy cmentarzy znajdujących się na terenie miasta. Jak poinformowała mł.asp. Bogusława Kobeszko, oficer prasowy Komendy Miejskiej w Jastrzębiu-Zdroju, obyło się bez wypadków i w tym dniu wszyscy bezpiecznie odwiedzili groby swoich bliskich.

Podczas służby w tym szczególnym dniu policjanci mogli liczyć na pomoc Młodzieżowej Służby Ruchu Drogowego z klas policyjnych Zespołu Szkół nr 3 im. Stanisława Wyspiańskiego.

- Zadaniem Młodzieżowej Służby Ruchu Drogowego z jastrzębskich „mundurówek” było zwracanie uwagi na bezpieczeństwo pieszych w obrębie przejść dla pieszych, a także przekazywanie uwag o zagrożeniach będącym w pobliżu stróżom prawa. Pomocni byli także kierowcom, których informowali, na przykład o braku miejsc parkingowych lub drogach wyjazdu z przycmentarnych parkingów. Wszystkie działania podjęte są w trosce o bezpieczeństwo osób odwiedzających groby bliskich - mówi mł. asp. Bogusława Kobeszko.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Policyjny pościg za poszukiwanym Policyjny pościg za poszukiwanym

32-letnia matka z 3 promilami i 3-letnim dzieckiem 32-letnia matka z 3 promilami i 3-letnim dzieckiem

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Pomagajcie, bo dobrze to robicie02.11.2018 9:32

Policja się spisuje. Gorzej z samymi ludźmi. Wielu jeszcze nie dorosło umysłowo do życia wśród innych ludzi, choć wymagają od innych uległości na swoją rzecz.