Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°
2 listopada 2018

Połamane drzewa, uszkodzone przewody elektryczne

Połamane drzewa, uszkodzone przewody elektryczne  Zdjęcie archiwalne
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W ostatnich dniach października w Jastrzębiu wiał silny wiatr, co przełożyło się na zniszczenia drzew i interwencje straży pożarnej z tym związane.

Państwowa Straż Pożarna podejmowała w dniu 30 października szereg interwencji związanych z usuwaniem połamanych drzew czy konarów. Było tak na ulicach: Kościuszki, 11 Listopada, Ździebły, Świerklańskiej.

- Powalone drzewo przez wiatr uszkodziło na ulicy Ranoszka przewody elektryczne. Drzewo spaliło się przed przyjazdem zastępu PSP. Zadania zastępu polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, potwierdzenie, że linia energetyczna nie jest zasilana, dogaszeniu drzewa. Przekazanie miejsca zdarzenia zespołowi pogotowia energetycznego - informuje kpt. Łukasz Cepiel, oficer prasowy Państwowej Straży Pożarnej w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Alarm w czterech mieszkaniach na Turystycznej Alarm w czterech mieszkaniach na Turystycznej

Wezwała straż do stłuczonego termometru Wezwała straż do stłuczonego termometru

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!