Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 28°23°
5 listopada 2018

WOŚP w Jastrzębiu ogłasza nabór wolontariuszy

WOŚP w Jastrzębiu ogłasza nabór wolontariuszy
fot. WOŚP Jastrzębie

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra już po raz 27.,  także w Jastrzębiu-Zdroju.  Sztab WOŚP w naszym mieście ogłasza nabór wolontariuszy.

27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 13 stycznia 2019 roku. Tym razem orkiestra zagra pod hasłem: „Pomaganie jest dziecinnie proste”.  Środki zebrane podczas zbiórek i licytacji zostaną przekazane na zakup sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

Jastrzębski sztab WOŚP ogłosił nabór wolontariuszy. Każdy, kto chce dołączyć do tego wielkiego charytatywnego przedsięwzięcia może zostać wolontariuszem i zbierać pieniądze na szczytny cel. Można też pomagać w inny sposób.  Zgłoszenia przyjmowane są od 2 listopada do 21 grudnia w siedzibie sztabu, czyli w Szkole Podstawowej nr 6, przy ul. Śląskiej 6, od poniedziałku do piątku w godz. 8-15. Można też zasięgnąć więcej informacji dzwoniąc pod numer telefonu: 501 195 733. Uwaga! Ilość miejsc ograniczona. Dokonajcie jak najszybszej rejestracji.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kiedy nie ma już nadziei. Jest hospicjum Kiedy nie ma już nadziei. Jest hospicjum

Jastrzębianie podziękowali Owsiakowi Jastrzębianie podziękowali Owsiakowi

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (15)
MarB13.11.2018 13:00

Ja też zawsze daje i powiem więcej jestem dumny z tak szlachetnej idei ale organizator fundacji mógłby w inny sposób podziękować tym dzieciakom stojącym na mrozie. Dlatego uważam że te dzieciaki są wykorzystywane, ale oczywiście to jest moje zdanie. Pozdrawiam

do MarB12.11.2018 23:22

"Obejrzałem relację" :))))
Ja też mogę napisać że obejrzałem relację z pielgrzymki do Częstochowy i w życiu do tych opętanych oszołomów bym się nie zbliżył.
Ale nie napiszę bo nie byłem i nie doświadczyłem, a w prosty sposób mógłbym kogoś urazić.
Nigdzie nie byłeś i nic nie wiesz.
Byłem na woodstocku z dziećmi 8 i 13 lat, trzy razy, i w życiu tak się świetnie nie bawiliśmy.
Do skarbony dam bo może kiedyś podobny tobie katolik przyjdzie do szpitala z dzieckiem szukać pomocy i przypadkiem będzie tam moje dwadziescia złoty zainwestowane w tomograf którego bedą potrzebowali. A Owsiak niech się tapla w złocie. Cieszmy się radością innych ludzi.

MarB12.11.2018 20:22

Obejrzałem relacje z przystanku Woodstock i bardzo dziękuję robić za idiotę. Dzieciaki stoją na mrozie a pijana i naćpana młodzież zachowuje poniżej krytyki.

Wicher12.11.2018 17:40

Nie będę robić za frajera na dostatnie życie grupki cwaniaków a pomagać potrafię na swój sposób nie potrzebuję pośrednika .

popularny11.11.2018 18:18

Gratuluję ci, "myślący", obecności w tych 4-8% populacji. Jednak czytając twoje wypociny, wyraźnie widać że twoje przekonanie jest obrazem wyimaginowanego świata w jakim świetnie się znajdujesz.

szczepionkowy faszyzm08.11.2018 22:25

Jak byłem młody i głupi, tez godołem "sie ma" i podniecałem się działalnością czerwonego pajaca.
Później dorosłem i przejrzałem na oczy. Nie wielu ludzi potrafi używać mózgu (jakieś 4-8% populacji). Po twoich wypowiedziach (popularny, ale chyba szlug) można wnioskować, że do tej grupy nie należysz...
"faszyzujący trol" - dobre, nie wiem czy się śmiać czy płakać. Nie masz pojęcia, co oznacza słowo faszyzm i z czym jest związane, więc go nie używaj.
Jeśli chodziło ci o mój nick, to najpierw doucz się o tym, z czego składają się szczepionki, jak powstają, dlaczego w wybranych krajach słowiańskich jest przymus szczepień i dlaczego nie można przeprowadzić ogólnodostępnych badań nad tym syfem?
Zacytuję klasyka: co ty wiesz, w nogach śpisz...

popularny07.11.2018 13:27

Czy stanie na mrozie z puszką jest jakimś nakazem ustawowym dotyczących wszystkich "biednych dzieci"czy jest to zaangażowanie wolontariackie(trudne słowo) ? Czy tylko z puszką Caritasu, który nigdy nie mówi ile zebrał a tylko ile wydał(szemrane u podstawy) jesteś człowiekiem a nie idiotą ?
Pytam jako "naiwniak" corocznie stojący na mrozie, i uczestnik ostatnich dziewięciu edycji Przystanku Woodstock.
Czy większym idiotą jest stojący na mrozie zaangażowany zgodnie ze swoimi przekonaniami młody człowiek , czy faszyzujący trol, nie uznający żadnych autorytetów i krytykujący wszystko i wszystkich ? Odpowiedź jest oczywista.

Pokaż wszystkie opinie (15)