Prospect - odświeżanie dachów

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°
5 listopada 2018

WOŚP w Jastrzębiu ogłasza nabór wolontariuszy

WOŚP w Jastrzębiu ogłasza nabór wolontariuszy
fot. WOŚP Jastrzębie

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra już po raz 27.,  także w Jastrzębiu-Zdroju.  Sztab WOŚP w naszym mieście ogłasza nabór wolontariuszy.

27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 13 stycznia 2019 roku. Tym razem orkiestra zagra pod hasłem: „Pomaganie jest dziecinnie proste”.  Środki zebrane podczas zbiórek i licytacji zostaną przekazane na zakup sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

Jastrzębski sztab WOŚP ogłosił nabór wolontariuszy. Każdy, kto chce dołączyć do tego wielkiego charytatywnego przedsięwzięcia może zostać wolontariuszem i zbierać pieniądze na szczytny cel. Można też pomagać w inny sposób.  Zgłoszenia przyjmowane są od 2 listopada do 21 grudnia w siedzibie sztabu, czyli w Szkole Podstawowej nr 6, przy ul. Śląskiej 6, od poniedziałku do piątku w godz. 8-15. Można też zasięgnąć więcej informacji dzwoniąc pod numer telefonu: 501 195 733. Uwaga! Ilość miejsc ograniczona. Dokonajcie jak najszybszej rejestracji.

Polub i udostępnij
Czytaj też

27. Finał WOŚP z tragicznym zakończeniem 27. Finał WOŚP z tragicznym zakończeniem

Jastrzębianie zagrali w orkiestrze Jastrzębianie zagrali w orkiestrze

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (15)
MarB13.11.2018 13:00

Ja też zawsze daje i powiem więcej jestem dumny z tak szlachetnej idei ale organizator fundacji mógłby w inny sposób podziękować tym dzieciakom stojącym na mrozie. Dlatego uważam że te dzieciaki są wykorzystywane, ale oczywiście to jest moje zdanie. Pozdrawiam

do MarB12.11.2018 23:22

"Obejrzałem relację" :))))
Ja też mogę napisać że obejrzałem relację z pielgrzymki do Częstochowy i w życiu do tych opętanych oszołomów bym się nie zbliżył.
Ale nie napiszę bo nie byłem i nie doświadczyłem, a w prosty sposób mógłbym kogoś urazić.
Nigdzie nie byłeś i nic nie wiesz.
Byłem na woodstocku z dziećmi 8 i 13 lat, trzy razy, i w życiu tak się świetnie nie bawiliśmy.
Do skarbony dam bo może kiedyś podobny tobie katolik przyjdzie do szpitala z dzieckiem szukać pomocy i przypadkiem będzie tam moje dwadziescia złoty zainwestowane w tomograf którego bedą potrzebowali. A Owsiak niech się tapla w złocie. Cieszmy się radością innych ludzi.

MarB12.11.2018 20:22

Obejrzałem relacje z przystanku Woodstock i bardzo dziękuję robić za idiotę. Dzieciaki stoją na mrozie a pijana i naćpana młodzież zachowuje poniżej krytyki.

Wicher12.11.2018 17:40

Nie będę robić za frajera na dostatnie życie grupki cwaniaków a pomagać potrafię na swój sposób nie potrzebuję pośrednika .

popularny11.11.2018 18:18

Gratuluję ci, "myślący", obecności w tych 4-8% populacji. Jednak czytając twoje wypociny, wyraźnie widać że twoje przekonanie jest obrazem wyimaginowanego świata w jakim świetnie się znajdujesz.

szczepionkowy faszyzm08.11.2018 22:25

Jak byłem młody i głupi, tez godołem "sie ma" i podniecałem się działalnością czerwonego pajaca.
Później dorosłem i przejrzałem na oczy. Nie wielu ludzi potrafi używać mózgu (jakieś 4-8% populacji). Po twoich wypowiedziach (popularny, ale chyba szlug) można wnioskować, że do tej grupy nie należysz...
"faszyzujący trol" - dobre, nie wiem czy się śmiać czy płakać. Nie masz pojęcia, co oznacza słowo faszyzm i z czym jest związane, więc go nie używaj.
Jeśli chodziło ci o mój nick, to najpierw doucz się o tym, z czego składają się szczepionki, jak powstają, dlaczego w wybranych krajach słowiańskich jest przymus szczepień i dlaczego nie można przeprowadzić ogólnodostępnych badań nad tym syfem?
Zacytuję klasyka: co ty wiesz, w nogach śpisz...

popularny07.11.2018 13:27

Czy stanie na mrozie z puszką jest jakimś nakazem ustawowym dotyczących wszystkich "biednych dzieci"czy jest to zaangażowanie wolontariackie(trudne słowo) ? Czy tylko z puszką Caritasu, który nigdy nie mówi ile zebrał a tylko ile wydał(szemrane u podstawy) jesteś człowiekiem a nie idiotą ?
Pytam jako "naiwniak" corocznie stojący na mrozie, i uczestnik ostatnich dziewięciu edycji Przystanku Woodstock.
Czy większym idiotą jest stojący na mrozie zaangażowany zgodnie ze swoimi przekonaniami młody człowiek , czy faszyzujący trol, nie uznający żadnych autorytetów i krytykujący wszystko i wszystkich ? Odpowiedź jest oczywista.

Pokaż wszystkie opinie (15)