Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
EkoOkna
5 listopada 2018

Jastrzębscy uczniowie najlepsi wśród młodych aktorów

Jastrzębscy uczniowie najlepsi wśród młodych aktorów
fot. WCK

30 października w Wodzisławskim Centrum Kultury odbył się VII Przegląd Teatrów Osób Niepełnosprawnych “Para buch, teatr w ruch”. Spotkało się ok. 200 artystów z  placówek specjalnych. Uczniowie ZS nr 9 z Jastrzębia okazali się bezkonkurencyjni.

- Przegląd udowodnił, że scena nie ma barier, a teatr niejedno ma imię. Różnorodność poruszanych tematów, bogactwo form scenicznych oraz ekspresja twórcza artystów uczyniły te chwile niezapominanymi zarówno dla występujących, jak i dla oglądających - informuje ZS nr 9.

Oprócz prezentacji konkursowych organizatorzy przygotowali warsztaty sensoryczne, animacje plastyczne oraz profesjonalną sesję zdjęciową dla każdej z grup. Była dobra zabawa i smaczny poczęstunek.

Uczniowie z Zespołu Szkół Nr 9 im. dr. M.Witczaka zdobyli I miejsce za spektakl PT.  “Ballada o grzecznym rycerzu”, które powstało w oparciu o wiersz W. Badalskiej.  Przedstawienie przygotowane zostało pod okiem Radość instruktorów: R. Sołtysik, K.Kolorz-Stylok oraz E.Szymańskiej-Kirszniok.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Prawie wszystkie bilety wyprzedane Prawie wszystkie bilety wyprzedane

Dom Nauki i Rehabilitacji będzie przebudowany Dom Nauki i Rehabilitacji będzie przebudowany

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
matka05.11.2018 18:59

Gratulacje!