Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 28°23°
5 listopada 2018

Jastrzębscy uczniowie najlepsi wśród młodych aktorów

Jastrzębscy uczniowie najlepsi wśród młodych aktorów
fot. WCK

30 października w Wodzisławskim Centrum Kultury odbył się VII Przegląd Teatrów Osób Niepełnosprawnych “Para buch, teatr w ruch”. Spotkało się ok. 200 artystów z  placówek specjalnych. Uczniowie ZS nr 9 z Jastrzębia okazali się bezkonkurencyjni.

- Przegląd udowodnił, że scena nie ma barier, a teatr niejedno ma imię. Różnorodność poruszanych tematów, bogactwo form scenicznych oraz ekspresja twórcza artystów uczyniły te chwile niezapominanymi zarówno dla występujących, jak i dla oglądających - informuje ZS nr 9.

Oprócz prezentacji konkursowych organizatorzy przygotowali warsztaty sensoryczne, animacje plastyczne oraz profesjonalną sesję zdjęciową dla każdej z grup. Była dobra zabawa i smaczny poczęstunek.

Uczniowie z Zespołu Szkół Nr 9 im. dr. M.Witczaka zdobyli I miejsce za spektakl PT.  “Ballada o grzecznym rycerzu”, które powstało w oparciu o wiersz W. Badalskiej.  Przedstawienie przygotowane zostało pod okiem Radość instruktorów: R. Sołtysik, K.Kolorz-Stylok oraz E.Szymańskiej-Kirszniok.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Wystąpił Teatr na Ugorze Wystąpił Teatr na Ugorze

Prawie wszystkie bilety wyprzedane Prawie wszystkie bilety wyprzedane

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
matka05.11.2018 18:59

Gratulacje!