Dni Jastrzębia

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 14°10°
6 listopada 2018

Ewakuowano pracowników z rozlewni gazu

Ewakuowano pracowników z rozlewni gazu
fot. Policja.pl

W dniu 5 listopada 2018 roku około godziny 9:00 doszło do rozszczelnienia cysterny z gazem LPG przy ul. Energetyków na terenie rozlewni gazu. To jednak tylko scenariusz ćwiczeń strażackich. 

W chwili przyjazdu na miejsce pierwszych Zastępów straży pożarnej pracownicy ewakuowali się z miejsca zagrożonego. Brak osób poszkodowanych.

- Na miejscu zdarzenia działało 15 zastępów to jest 53  strażaków. Nasze działania polegają głównie na schładzaniu płaszcza zbiornika w celu ograniczenia jego nagrzewania się od płomienia - informuje kpt. Łukasz Cepiel, oficer prasowy Państwowej Straży Pożarnej w Jastrzębiu-Zdroju.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Wydobyto ciała czterech górników. Konieczne badania DNA Wydobyto ciała czterech górników. Konieczne badania DNA

Tragiczna majówka. Pięciu górników zginęło  Tragiczna majówka. Pięciu górników zginęło

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Trening tworzy bezpieczeństwo06.11.2018 13:09

Należy trenować. Nigdy nie wiadomo co się może zdarzyć. Życie wielokrotnie udowodniło, że to ci nie jest możliwe, jednak się zdarza.