Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-4°
EkoOkna
6 listopada 2018

Ewakuowano pracowników z rozlewni gazu

Ewakuowano pracowników z rozlewni gazu
fot. Policja.pl

W dniu 5 listopada 2018 roku około godziny 9:00 doszło do rozszczelnienia cysterny z gazem LPG przy ul. Energetyków na terenie rozlewni gazu. To jednak tylko scenariusz ćwiczeń strażackich. 

W chwili przyjazdu na miejsce pierwszych Zastępów straży pożarnej pracownicy ewakuowali się z miejsca zagrożonego. Brak osób poszkodowanych.

- Na miejscu zdarzenia działało 15 zastępów to jest 53  strażaków. Nasze działania polegają głównie na schładzaniu płaszcza zbiornika w celu ograniczenia jego nagrzewania się od płomienia - informuje kpt. Łukasz Cepiel, oficer prasowy Państwowej Straży Pożarnej w Jastrzębiu-Zdroju.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Wyciek gazu wystraszył mieszkańców Wyciek gazu wystraszył mieszkańców

Ciała górników z Karwiny czekają na wydostanie Ciała górników z Karwiny czekają na wydostanie

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Trening tworzy bezpieczeństwo06.11.2018 13:09

Należy trenować. Nigdy nie wiadomo co się może zdarzyć. Życie wielokrotnie udowodniło, że to ci nie jest możliwe, jednak się zdarza.