Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
6 listopada 2018

Pies zaklinował się w bramie

Pies zaklinował się w bramie
fot. pixabay

W niedzielę jastrzębscy strażacy zostali wezwani do psa, który zaklinował się bramie ogrodzenia. Zdesperowani właścicele zadzwonili po pomoc. 

- Po przyjeździe na miejsce zdarzenia stwierdzono, że na posesji prywatnej w bramie wjazdowej zaklinował się pies właściciela. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odgięciu prętów płotu za pomocą narzędzi hydraulicznych i wydobyciu psa - informuje kpt. Łukasz Cepiel, oficer prasowy Państwowej Straży Pożarnej w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Czyścił szyby i nie zauważył pieszej Czyścił szyby i nie zauważył pieszej

Nad ranem doszło do kolejnego potrącenia na pasach Nad ranem doszło do kolejnego potrącenia na pasach

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Dziękuję 06.11.2018 14:38

Dziękujemy za pomoc.