Dni Jastrzębia

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 16°11°
6 listopada 2018

Pies zaklinował się w bramie

Pies zaklinował się w bramie
fot. pixabay

W niedzielę jastrzębscy strażacy zostali wezwani do psa, który zaklinował się bramie ogrodzenia. Zdesperowani właścicele zadzwonili po pomoc. 

- Po przyjeździe na miejsce zdarzenia stwierdzono, że na posesji prywatnej w bramie wjazdowej zaklinował się pies właściciela. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odgięciu prętów płotu za pomocą narzędzi hydraulicznych i wydobyciu psa - informuje kpt. Łukasz Cepiel, oficer prasowy Państwowej Straży Pożarnej w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Poszukują domu tymczasowego dla zwierząt. Pomóżcie!  Poszukują domu tymczasowego dla zwierząt. Pomóżcie!

Uwaga! Do godz. 22:00 policjanci kontrolują pieszych Uwaga! Do godz. 22:00 policjanci kontrolują pieszych

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Dziękuję 06.11.2018 14:38

Dziękujemy za pomoc.