Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 17°11°
6 listopada 2018

Matka z trzem promilami "opiekowała" się dzieckiem

Matka z trzem promilami "opiekowała" się dzieckiem
fot. pixabay

33-letnia kobieta mająca w organizmie ponad trzy promile alkoholu zajmowała się 7-letnim dzieckiem. Teraz może jej grozić nawet do 5 lat więzienia.

W niedzielę, około godziny 17.30 policjanci z jastrzębskiej komendy zostali wezwani na interwencję do jednego z mieszkań przy ulicy Marusarzówny, gdzie według zgłoszenia nietrzeźwa matka opiekuje się 7-letnią córką. 

- Przybyli na miejsce policjanci zastali dziecko oraz nietrzeźwą matkę. Mundurowi przebadali jastrzębiankę na zawartość alkoholu i okazało się, że ma ona w organizmie blisko trzy promile. Dziewczynką zaopiekowała się babcia, a mieszkanka Jastrzębia trafiła do policyjnego aresztu W mieszkaniu były porozrzucane puszki, butelki oraz niedopałki po papierosach. Dokumentacja w tej sprawie trafi niebawem do sądu, a policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności sprawy. Jeżeli potwierdzi się, że 33-latka naraziła dziecko na niebezpieczeństwo, grozić jej może nawet 5 lat więzienia - informuje mł. asp. Bogusława Kobeszko, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

W Szerokiej zderzyły się cztery samochody W Szerokiej zderzyły się cztery samochody

Ukryła narkotyki w torebce. Wyśledzili ją wywiadowcy  Ukryła narkotyki w torebce. Wyśledzili ją wywiadowcy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Gość07.11.2018 13:38

Po przekroczeniu czterech promili można starać się o specjalną emeryturę z rządowego programu Patologia+.

66606.11.2018 12:45

Szkoda dziecka.

Mama 06.11.2018 10:40

Tragedia ???????????