Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 2°
7 listopada 2018

Kobieta pocięła się nożem

Kobieta pocięła się nożem
fot. KMP Jastrzębie

Policjanci wezwali straż pożarną, aby dostać się do mieszkania, w którym znajdowała się kobieta chcąca ze sobą skończyć.

Zdarzenie miało miejsce w sobotę, bloku socjalnym przy ulicy Gagarina. Według zgłaszających znajdująca się w środku lokatorka zamierzała popełnić samobójstwo.

-  Po przybyciu na miejsce zdarzenia  strażacy stwierdzili, że drzwi mieszkania są zamknięte. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz wejściu do mieszkania przez uchylone okno z kosza drabiny mechanicznej w asyście Policji. W mieszkaniu nie zastano nikogo. Po przeprowadzeniu wywiadu z mieszkańcami w celu ustalenia hipotetycznego przebywania lokatorki ustalono, że znajduje się ona w sąsiednim mieszkaniu. Kobieta była przytomna, z niewielką raną na ramieniu bez innych widocznych obrażeń. Kobieta została zabrana prze Policję - informuje kpt. Łukasz Cepiel, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zaatakował ekspedientkę nożem Zaatakował ekspedientkę nożem

Uwaga! Młodzi ludzie popełniają samobójstwa Uwaga! Młodzi ludzie popełniają samobójstwa

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Dejzi07.11.2018 11:23

Nie umiała się trafić same rykoszety .

Ada07.11.2018 6:44

Chyba podrapała się nożem , co brakło alkoholiczce nalewek i trzezwiała.Tyle straży pożarnej,policji pogotowia do takiej i to nie pierwszy raz.