Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 10°
7 listopada 2018

Kobieta pocięła się nożem

Kobieta pocięła się nożem
fot. KMP Jastrzębie

Policjanci wezwali straż pożarną, aby dostać się do mieszkania, w którym znajdowała się kobieta chcąca ze sobą skończyć.

Zdarzenie miało miejsce w sobotę, bloku socjalnym przy ulicy Gagarina. Według zgłaszających znajdująca się w środku lokatorka zamierzała popełnić samobójstwo.

-  Po przybyciu na miejsce zdarzenia  strażacy stwierdzili, że drzwi mieszkania są zamknięte. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz wejściu do mieszkania przez uchylone okno z kosza drabiny mechanicznej w asyście Policji. W mieszkaniu nie zastano nikogo. Po przeprowadzeniu wywiadu z mieszkańcami w celu ustalenia hipotetycznego przebywania lokatorki ustalono, że znajduje się ona w sąsiednim mieszkaniu. Kobieta była przytomna, z niewielką raną na ramieniu bez innych widocznych obrażeń. Kobieta została zabrana prze Policję - informuje kpt. Łukasz Cepiel, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Wieczorna kradzież w lombardzie Wieczorna kradzież w lombardzie

Sąsiadka pobiła sąsiadkę Sąsiadka pobiła sąsiadkę

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Dejzi07.11.2018 11:23

Nie umiała się trafić same rykoszety .

Ada07.11.2018 6:44

Chyba podrapała się nożem , co brakło alkoholiczce nalewek i trzezwiała.Tyle straży pożarnej,policji pogotowia do takiej i to nie pierwszy raz.