Dni Jastrzębia

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 15°12°
6 listopada 2018

Zaatakował ekspedientkę nożem

Zaatakował ekspedientkę nożem
fot. KMP Jastrzębie

52-latek zaatakował ekspedientkę nożem w sklepie przy ulicy Rybnickiej. Kobiecie udało się uciec. Sprawca zbiegł.

Do zdarzenia doszło w sobotę, około godziny 13.00. Mężczyzna wtargnął do jednego ze sklepów przy ulicy Rybnickiej, zagroził sprzedawczyni nożem i zażądał od niej wydania pieniędzy. Pomiędzy mężczyzną, a kobietą doszło do szamotaniny.

-  Jastrzębianka zdołała wybiec ze sklepu. Sprawca uciekł. Policjanci bardzo szybko przyjechali na miejsce zdarzenia, ustalili rysopis sprawcy napadu i rozpoczęli poszukiwania napastnika. Stróże prawa sprawdzali wszystkie możliwe miejsca, gdzie mógł ukrywać się sprawca rozboju. Już po kilku godzinach kryminalni zatrzymali 52-latka - mówi mł.asp. Bogusława Kobeszko, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

W poniedziałek, jastrzębski sąd, na wniosek policji i prokuratury, zastosował wobec sprawcy przestępstwa tymczasowy 3-miesięczny areszt. Z uwagi na to, że mieszaniec Jastrzębia przestępstwa dopuścił się w warunkach recydywy, w więzieniu może spędzić nawet 18 lat. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 18 lat więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Wieczorna kradzież w lombardzie Wieczorna kradzież w lombardzie

Sąsiadka pobiła sąsiadkę Sąsiadka pobiła sąsiadkę

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (8)
Gość zołza z zofiówki 07.11.2018 1:11

Boże drogi nie chodziło tu o dziewczyny z Fresza ,one tak same bidulki na tym sklepie siedzą.Po jednej na zmianie bo ta ich ,,, szkoda gadać

szczepionkowy faszyzm06.11.2018 22:33

18 lat na naszym utrzymaniu...
1. Wywalić z Polski kanalie, tj. "obrońców praw człowieka (przestępców)";
2. Wprowadzić prawdziwe więzienia na wzór rosyjski, wikt z naszych szpitali;
3. Wprowadzić przymusowe roboty dla więźniów (prosta zasada: nie pracujesz - nie jesz);
4. Za udowodnione na 100% morderstwo, pedofilię i gwałt - kara śmierci.
To tak na poczekaniu...

Tom Yerry06.11.2018 18:12

Gdyby była w Polsce instytucja Sędziego Pokoju , już by było po rozprawie i wyroku , a tak śledztwo (sic!) będzie trwało rok , rozprawa za dwa lata i wyrok po trzech latach..... 3,5 roku i zaliczone to co siedział w śledztwie.

Gość06.11.2018 18:05

No to jak grozi mu do 18 lat do szybka sprawa sądowa max 24 godziny i niech zaczyna odsiadkę 18 lat nad czym tu debatować .

US06.11.2018 17:39

Klient z ul.Stodoły?

Ja06.11.2018 15:39

Do Radio Teheran tak samo jak Ty,jak Cię czasami czytam to mam ochotę Cię poznać

Emeryt z KWK 06.11.2018 15:28

To straszne praca w sklepie jest teraz bardziej niebezpieczna jak w kopalni dla marnych pieniędzy z nożem na człowieka jestem za karą śmierci .

Pokaż wszystkie opinie (8)