Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -1°-3°
6 listopada 2018

Zaatakował ekspedientkę nożem

Zaatakował ekspedientkę nożem
fot. KMP Jastrzębie

52-latek zaatakował ekspedientkę nożem w sklepie przy ulicy Rybnickiej. Kobiecie udało się uciec. Sprawca zbiegł.

Do zdarzenia doszło w sobotę, około godziny 13.00. Mężczyzna wtargnął do jednego ze sklepów przy ulicy Rybnickiej, zagroził sprzedawczyni nożem i zażądał od niej wydania pieniędzy. Pomiędzy mężczyzną, a kobietą doszło do szamotaniny.

-  Jastrzębianka zdołała wybiec ze sklepu. Sprawca uciekł. Policjanci bardzo szybko przyjechali na miejsce zdarzenia, ustalili rysopis sprawcy napadu i rozpoczęli poszukiwania napastnika. Stróże prawa sprawdzali wszystkie możliwe miejsca, gdzie mógł ukrywać się sprawca rozboju. Już po kilku godzinach kryminalni zatrzymali 52-latka - mówi mł.asp. Bogusława Kobeszko, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

W poniedziałek, jastrzębski sąd, na wniosek policji i prokuratury, zastosował wobec sprawcy przestępstwa tymczasowy 3-miesięczny areszt. Z uwagi na to, że mieszaniec Jastrzębia przestępstwa dopuścił się w warunkach recydywy, w więzieniu może spędzić nawet 18 lat. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 18 lat więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kobieta pocięła się nożem Kobieta pocięła się nożem

Groził kobiecie, że ją zabije Groził kobiecie, że ją zabije

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (8)
Gość zołza z zofiówki 07.11.2018 1:11

Boże drogi nie chodziło tu o dziewczyny z Fresza ,one tak same bidulki na tym sklepie siedzą.Po jednej na zmianie bo ta ich ,,, szkoda gadać

szczepionkowy faszyzm06.11.2018 22:33

18 lat na naszym utrzymaniu...
1. Wywalić z Polski kanalie, tj. "obrońców praw człowieka (przestępców)";
2. Wprowadzić prawdziwe więzienia na wzór rosyjski, wikt z naszych szpitali;
3. Wprowadzić przymusowe roboty dla więźniów (prosta zasada: nie pracujesz - nie jesz);
4. Za udowodnione na 100% morderstwo, pedofilię i gwałt - kara śmierci.
To tak na poczekaniu...

Tom Yerry06.11.2018 18:12

Gdyby była w Polsce instytucja Sędziego Pokoju , już by było po rozprawie i wyroku , a tak śledztwo (sic!) będzie trwało rok , rozprawa za dwa lata i wyrok po trzech latach..... 3,5 roku i zaliczone to co siedział w śledztwie.

Gość06.11.2018 18:05

No to jak grozi mu do 18 lat do szybka sprawa sądowa max 24 godziny i niech zaczyna odsiadkę 18 lat nad czym tu debatować .

US06.11.2018 17:39

Klient z ul.Stodoły?

Ja06.11.2018 15:39

Do Radio Teheran tak samo jak Ty,jak Cię czasami czytam to mam ochotę Cię poznać

Emeryt z KWK 06.11.2018 15:28

To straszne praca w sklepie jest teraz bardziej niebezpieczna jak w kopalni dla marnych pieniędzy z nożem na człowieka jestem za karą śmierci .

Pokaż wszystkie opinie (8)