Dni Jastrzębia

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 16°11°
8 listopada 2018

Nowy blok w Zdroju: pierwsze piętro gotowe

Nowy blok w Zdroju: pierwsze piętro gotowe
fot. UM Jastrzębie

Trwa budowa bloku wielorodzinnego Jastrzębskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego „Daszek”. Prace idą zgodnie z planem. Gotowe jest już pierwsze piętro.

Każdy, kto znajdzie się w Zdroju przy ulicy Witczaka bez trudu zauważy postępy na budowie TBS „Daszek”. Garaże i przyziemie są już gotowe. I piętro wymurowane. W segmencie A trwają zbrojenia stropu nad I piętrem. W segmencie C murowane jest II piętro. Jak zapewnia jastrzębski magistrat prace prowadzone są zgodnie z harmonogramem.

Blok ma mieć 27 mieszkań, ich powierzchnia waha się od 50 do 80 metrów kwadratowych. Lokatorzy mogą wybierać pomiędzy lokalami posiadającymi 2-4 pokoje. Dziewięć mieszkań to lokale dwupoziomowe, będą się mieścić na ostatnim III piętrze. Lokale zostaną oddane nowym najemcom w stanie „pod klucz”, czyli w pełni gotowe do zamieszkania.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Ulica Dunikowskiego w przebudowie Ulica Dunikowskiego w przebudowie

Przebudowa ul. Rolniczej na ukończeniu Przebudowa ul. Rolniczej na ukończeniu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (11)
Endrju12.11.2018 11:52

A miał być rynek????????

Lokator11.11.2018 11:11

Nie mam żadnych uwag co do przydziału mieszkań z T B S teź złoźyłam wniosek i mieszkanie wskazane otrzymałam . Więc bardzo proszę nie pisać głupot, czas na prawdę.

d3910.11.2018 20:24

do Gerard, co ma U M z tym wspolnego ? To zwykla społdzielnia, sam mieszkam w jednym z blokow z T B S-u, bez zadnych znajomosci, złozyłem wniosek i tyle, ale lepiej narzekac, pluc.

Donaldinio.10.11.2018 7:42

Mieszkania dostaną znajomi Anny,Aliny, Krzyśka i Romana.Zwykly śmiertelnik niech sobie kupi na kredyt.

Do gerard09.11.2018 15:53

Nie zdajesz sobie sprawy jak rozdawanie mieszkań jest pilnowane przez wszystkich zainteresowanych. Jeśli masz dowody, że są jakieś przekręty, zgłoś to. Nie bądź osłem ryczącym bez żadnej potrzeby.

gerard08.11.2018 17:42

A mieszkania dostaną Ci co mają znajomości w UM. A zwykły obywatel może załapie się na jedno najgorsze mieszkanie ,,z krzywymi ścianami".

Do Gość Dziś o 11:2508.11.2018 15:10

Możesz tam pomieszkiwać , ale popołudniu jak ekipa zejdzie z budowy tylko musisz wejść w układ z cieciem.

Pokaż wszystkie opinie (11)