Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 22°19°
8 listopada 2018

Nowy blok w Zdroju: pierwsze piętro gotowe

Nowy blok w Zdroju: pierwsze piętro gotowe
fot. UM Jastrzębie

Trwa budowa bloku wielorodzinnego Jastrzębskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego „Daszek”. Prace idą zgodnie z planem. Gotowe jest już pierwsze piętro.

Każdy, kto znajdzie się w Zdroju przy ulicy Witczaka bez trudu zauważy postępy na budowie TBS „Daszek”. Garaże i przyziemie są już gotowe. I piętro wymurowane. W segmencie A trwają zbrojenia stropu nad I piętrem. W segmencie C murowane jest II piętro. Jak zapewnia jastrzębski magistrat prace prowadzone są zgodnie z harmonogramem.

Blok ma mieć 27 mieszkań, ich powierzchnia waha się od 50 do 80 metrów kwadratowych. Lokatorzy mogą wybierać pomiędzy lokalami posiadającymi 2-4 pokoje. Dziewięć mieszkań to lokale dwupoziomowe, będą się mieścić na ostatnim III piętrze. Lokale zostaną oddane nowym najemcom w stanie „pod klucz”, czyli w pełni gotowe do zamieszkania.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Budują chodnik przy ul. Warszawskiej Budują chodnik przy ul. Warszawskiej

Sobota na piachu. Impreza na Witczaka Sobota na piachu. Impreza na Witczaka

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (11)
Endrju12.11.2018 11:52

A miał być rynek????????

Lokator11.11.2018 11:11

Nie mam żadnych uwag co do przydziału mieszkań z T B S teź złoźyłam wniosek i mieszkanie wskazane otrzymałam . Więc bardzo proszę nie pisać głupot, czas na prawdę.

d3910.11.2018 20:24

do Gerard, co ma U M z tym wspolnego ? To zwykla społdzielnia, sam mieszkam w jednym z blokow z T B S-u, bez zadnych znajomosci, złozyłem wniosek i tyle, ale lepiej narzekac, pluc.

Donaldinio.10.11.2018 7:42

Mieszkania dostaną znajomi Anny,Aliny, Krzyśka i Romana.Zwykly śmiertelnik niech sobie kupi na kredyt.

Do gerard09.11.2018 15:53

Nie zdajesz sobie sprawy jak rozdawanie mieszkań jest pilnowane przez wszystkich zainteresowanych. Jeśli masz dowody, że są jakieś przekręty, zgłoś to. Nie bądź osłem ryczącym bez żadnej potrzeby.

gerard08.11.2018 17:42

A mieszkania dostaną Ci co mają znajomości w UM. A zwykły obywatel może załapie się na jedno najgorsze mieszkanie ,,z krzywymi ścianami".

Do Gość Dziś o 11:2508.11.2018 15:10

Możesz tam pomieszkiwać , ale popołudniu jak ekipa zejdzie z budowy tylko musisz wejść w układ z cieciem.

Pokaż wszystkie opinie (11)