Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 17°11°
Poseł Gadowski Sprawozdanie
8 listopada 2018

Roczne dziecko zostało uwięzione w samochodzie

Roczne dziecko zostało uwięzione w samochodzie
fot. PSP

Zdesperowana matka wezwała strażaków, ponieważ jej roczne dziecko zacięło się w samochodzie.

- W środku pojazdu znajdowało się roczne dziecko. działania zastępów polegały na zabezpieczeniu miejsca , otwarciu pojazdu poprzez wybicie szyby w samochodzie oraz zabezpieczeniu resztek szyby, Dziecko zostało wyciągnięte przez matkę - informuje kpt. Łukasz Cepiel, oficer prasowy Państwowej Straży Pożarnej w Jastrzębiu-Zdroju.

Zdarzenie miało miejsce w środę na ulicy Miodowej.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jastrzębscy strażacy z psami ruszyli na pomoc Jastrzębscy strażacy z psami ruszyli na pomoc

Pożar na stacji paliw Pożar na stacji paliw

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (14)
Do Iskierka12.11.2018 11:31

Bronisz ją?
Matka w każdym gatunku to taki osobnik co dba i pilnuje swoich młodych.
Niestety w gatunki ludzkim są matki i MADKI. Te drugie pilnują swoich młodych pod warunkiem ze nazywają się impreza,srajfon,itp.....

Iskierka11.11.2018 14:05

Pisanie o bzdurej szybie - jakby ona miała znaczenie dla tej matki!!!! Porażka wysmiewac się i hejtawac strach matki i płacz dziecka ????

Iskierka11.11.2018 13:52

Nie śmiej się dziadku z czyjegoś wypadku - dziadek się śmiał i to samo miał!!! Piszesz kobieto bzdurne komentarze nie znając dokładnej sytuacji i nie wczuwajac się w to co przeżywała matka!!!! Typowe dla hien!!!!!! Szkoda słów!!!!

Iskierka11.11.2018 13:44

Nie śmiej się dziadku z czyjegoś wypadku - dziadek się śmiał i to samo miał!!!! Piszesz kobieto bzdurne komentarze nie znając dokładnej sytuacji i nie wczuwajac się w to co przeżywała matka!!!! zachowanie typowe dla hien,!!!!

Do komentarzowych specjalistow09.11.2018 9:38

Rozwalili szybę bo są od interwencyjnego działania, skóra Matka zdecydowała się na pomoc strażaków była pewnie świadoma tego że rozwala jej szybę.
Straż to nie ślusarze i włamywacze, mogli tak jak ktoś napisał ewentualnie sprzętem hydraulicznym jeszcze wyciąć dach, są od zagrożenia zycia.
Jak ktoś chce bez strat niech dzwonki do firm się tym zajmujących, tzw. włamywacze , pełno ogłoszeń w internecie ale niestety za pieniądze.
Tym "specjalistom" od szkoleń i ślusarki nie życzę nigdy by Ci nie wyszkoleni w ślusarze strażacy musieli wycinać ich lub kogoś z rodziny ciężkim sprzętem wtedy podejście komentujących zmienia się o 180 stopni.
Pozdrawiam wszystkich ślusarzy,

Do wszystkich mądrych inaczej08.11.2018 20:57

Mieli babsku odciąć słupki w aucie a kosztami ją obciąć. Jak nie potrafi zadbać o dziecko to nie jest matką. I musi ponieść konsekwencje tego.

Niestety mam w rodzinie podobnego babsztyla. Zatrzasła dziecko w aucie I pierwsze co zrobiła to wstawka foci na mediach społecznościowych i obdzwonienie wszystkich znajomych co zrobiła z chęcią pochwalenia się. Na pomoc sami z siebie w trakcie przyszli pracownicy pobliskiej stacji benzynowej. Bo jej nie było w śmiech otwieranie tylko chwalenie się głupotą. Takie teraz mamy matki pokolenia milenium.

Gość08.11.2018 20:27

20:23 czwartek ,8.11.2018 ,znowu zatrzęsło blokiem.

Pokaż wszystkie opinie (14)