Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-4°
8 listopada 2018

Roczne dziecko zostało uwięzione w samochodzie

Roczne dziecko zostało uwięzione w samochodzie
fot. PSP

Zdesperowana matka wezwała strażaków, ponieważ jej roczne dziecko zacięło się w samochodzie.

- W środku pojazdu znajdowało się roczne dziecko. działania zastępów polegały na zabezpieczeniu miejsca , otwarciu pojazdu poprzez wybicie szyby w samochodzie oraz zabezpieczeniu resztek szyby, Dziecko zostało wyciągnięte przez matkę - informuje kpt. Łukasz Cepiel, oficer prasowy Państwowej Straży Pożarnej w Jastrzębiu-Zdroju.

Zdarzenie miało miejsce w środę na ulicy Miodowej.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Strażacy uratowali kota Strażacy uratowali kota

Odchody zalały szyb windowy Odchody zalały szyb windowy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (14)
Do Iskierka12.11.2018 11:31

Bronisz ją?
Matka w każdym gatunku to taki osobnik co dba i pilnuje swoich młodych.
Niestety w gatunki ludzkim są matki i MADKI. Te drugie pilnują swoich młodych pod warunkiem ze nazywają się impreza,srajfon,itp.....

Iskierka11.11.2018 14:05

Pisanie o bzdurej szybie - jakby ona miała znaczenie dla tej matki!!!! Porażka wysmiewac się i hejtawac strach matki i płacz dziecka ????

Iskierka11.11.2018 13:52

Nie śmiej się dziadku z czyjegoś wypadku - dziadek się śmiał i to samo miał!!! Piszesz kobieto bzdurne komentarze nie znając dokładnej sytuacji i nie wczuwajac się w to co przeżywała matka!!!! Typowe dla hien!!!!!! Szkoda słów!!!!

Iskierka11.11.2018 13:44

Nie śmiej się dziadku z czyjegoś wypadku - dziadek się śmiał i to samo miał!!!! Piszesz kobieto bzdurne komentarze nie znając dokładnej sytuacji i nie wczuwajac się w to co przeżywała matka!!!! zachowanie typowe dla hien,!!!!

Do komentarzowych specjalistow09.11.2018 9:38

Rozwalili szybę bo są od interwencyjnego działania, skóra Matka zdecydowała się na pomoc strażaków była pewnie świadoma tego że rozwala jej szybę.
Straż to nie ślusarze i włamywacze, mogli tak jak ktoś napisał ewentualnie sprzętem hydraulicznym jeszcze wyciąć dach, są od zagrożenia zycia.
Jak ktoś chce bez strat niech dzwonki do firm się tym zajmujących, tzw. włamywacze , pełno ogłoszeń w internecie ale niestety za pieniądze.
Tym "specjalistom" od szkoleń i ślusarki nie życzę nigdy by Ci nie wyszkoleni w ślusarze strażacy musieli wycinać ich lub kogoś z rodziny ciężkim sprzętem wtedy podejście komentujących zmienia się o 180 stopni.
Pozdrawiam wszystkich ślusarzy,

Do wszystkich mądrych inaczej08.11.2018 20:57

Mieli babsku odciąć słupki w aucie a kosztami ją obciąć. Jak nie potrafi zadbać o dziecko to nie jest matką. I musi ponieść konsekwencje tego.

Niestety mam w rodzinie podobnego babsztyla. Zatrzasła dziecko w aucie I pierwsze co zrobiła to wstawka foci na mediach społecznościowych i obdzwonienie wszystkich znajomych co zrobiła z chęcią pochwalenia się. Na pomoc sami z siebie w trakcie przyszli pracownicy pobliskiej stacji benzynowej. Bo jej nie było w śmiech otwieranie tylko chwalenie się głupotą. Takie teraz mamy matki pokolenia milenium.

Gość08.11.2018 20:27

20:23 czwartek ,8.11.2018 ,znowu zatrzęsło blokiem.

Pokaż wszystkie opinie (14)