Dni Jastrzębia

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 17°13°
9 listopada 2018

Prawie wszystkie bilety wyprzedane

Prawie wszystkie bilety wyprzedane
fot. Teatr Czeski Cieszyn

Prawie wszystkie bilety na koncert pt. „Powróćmy jak za dawnych lat" - piosenki międzywojenne zostały wyprzedane. Są jeszcze ostatnie wolne miejsca. 

W sobotę, 10 listopada, w przeddzień Święta Niepodległości jastrzębianie będą mieli okazję uczestniczyć w koncercie piosenek międzywojennych. Cieszy się on dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców. Prawie wszystkie bilety na tą imprezę zostały wyprzedane. Na scenie zaprezentują się aktorzy Sceny Polskiej Teatru Cieszyńskiego z Czeskiego Cieszyna. Zostały ostatnie wolne miejsca. Bilety w cenie 10 zł można kupić w kasie kina „Centrum”.

Spektakl przeniesie widzów w świat przedwojennego kina, gdzie królowali Eugeniusz Bodo, Loda Halama, Hanka Ordonówna. Śpiewane przez nich piosenki nucimy do dziś, często nie zdając sobie nawet sprawy, z jakich filmów pochodzą. "Ta ostatnia niedziela", "Miłość ci wszystko wybaczy", "Umówiłem się z nią na dziewiątą" - to tylko kilka piosenek z wielu, które zabrzmią w nowych aranżacjach. Kostiumy, scenografia, muzyka - wszystko to pomoże nam przenieść się w tamte, dawno minione wspaniałe lata.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jastrzębscy uczniowie najlepsi wśród młodych aktorów Jastrzębscy uczniowie najlepsi wśród młodych aktorów

Baśnie, legendy i opowieści. Teatr na Ugorze wakacyjną atrakcją Baśnie, legendy i opowieści. Teatr na Ugorze wakacyjną atrakcją

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
Jan12.11.2018 8:17

Do Jeremi
Absolutna racja. Bylem nieprecyzyjny. Pozdrawiam

Jeremi11.11.2018 14:48

Do Jan.Zycie duchowe, to tez modlitwa. Ona jest najważniesza i rozwija człowieka duchowo. A to jest rozrywka kulturalna, która może polepszyć nasze samopoczucie

Gość10.11.2018 10:59

Piękna sprawa

Jan10.11.2018 9:16

Świetnie. Ludzie chodźcie na kulturę. Żeby nie dominowały w portalach informacje o samobójczych z Jastrzębia. O życie duchowe trzeba dbać absolutnie tak samo jak o sylwetkę czy zdrowie. Pozdrawiam

R.Z 09.11.2018 15:43

Mam bilety .