Dni Jastrzębia

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 16°13°
13 listopada 2018

Jastrzębie-Zdrój liderem gospodarki

Jastrzębie-Zdrój liderem gospodarki fot. UM Jastrzębie

Nasze miasto zostało uznane za lidera gospodarki w konkursie przeprowadzonym pod patronatem Marszałka Województwa Śląskiego.

Kapituła konkursowa, w skład której wchodzili przedstawiciele patronatów honorowych oraz grono niezależnych ekspertów reprezentujących instytucje nadzorujące wykorzystanie funduszy unijnych, doceniła m.in. projekty i inwestycje z ostatnich lat realizowane w Jastrzębiu.

Jastrzębie zdobyło uznanie m.in. za wprowadzenie Jastrzębskiej Karty Przedsiębiorcy, włączenie ponad 20 ha nowych terenów inwestycyjnych do Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej (Podstrefa Jastrzębsko-Żorska) czy zwolnienie od podatków od nieruchomości.

Konkurs odbył się pod patronatem Marszałka Województwa Śląskiego oraz Przewodniczącego Konwentu Powiatów Województwa Śląskiego - Starosty Bielskiego.   

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jastrzębie szuka inwestora, ale nie samo Jastrzębie szuka inwestora, ale nie samo

Co z tą gospodarką w Jastrzębiu? Co z tą gospodarką w Jastrzębiu?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (12)
int13.11.2018 22:20

Cieszyn, duże mniejsze miasto przez ostatni rok zdążyło wybudować galerie, wyremontować dworzec pkp oraz tory, naprawiają drogi, zakupili na własność scene oraz organizują pełno ewentów a w Jastrzębiu? OWN? który odnawiają już kilka lat? śmieszne imprezy dla seniorów? siłownie na dworze? kawałek drogi który był robiony rok? najlepiej wziąć kase z uni i przejebać na pierdoły na chore przetargi.. za tą kasę.. to ja się dziwie że jeszcze nie mamy energylandi za kinem.

Edek13.11.2018 16:07

Gdzie są Ci nowi inwestorzy co pani Hetman sciagla bo ich nie widze

szyderczy widelec13.11.2018 15:52

Sfrustrowane pijaczki, które pomiędzy oglądaniem pornografii, wysilą się na wylanie kolejnych pomyj w temacie, o którym pojęcia nie mają - oto obraz tych kpiących pseudo-ekspertów. Wszystko jest żartem, kupione, oderwane od rzeczywistości. Ludzie biznesu wiedzą swoje. A tym wspomnianym trzeba życzyć szybkiego powrotu do zdrowia.

menel13.11.2018 15:02

ile to miasto kosztowało?
albo kto dał a kto wziął w łapę?

Radio Teheran13.11.2018 14:00

Znowu zaplacili za dyplom.
Zyczylbym sobie, by ilosc oplaconych statuetek ograniczono do 1 rocznie.
Nadmierna pazernosc na medale czyni je mniej wartymi i osmiesza miasto.

Jastrzebska Wiocha13.11.2018 13:17

To raczej ŻART stulecia!!!

Rylok 13.11.2018 13:00

Buchchchchaaa kituś bajduś .

Pokaż wszystkie opinie (12)