Dni Jastrzębia

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 16°13°
EkoOkna
13 listopada 2018

JSW: Zmiana w zarządzaniu spółką

JSW: Zmiana w zarządzaniu spółką
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Jastrzębska Spółka Węglowa dokonuje przełomowych zmian w zarządzaniu firmą. Stawia na zarządzanie projektami - programami. Ma to być bardziej efektywne i przystające do nowoczesnej technologii.

Projekt Jastrzębskiej Spółki Węglowej najlepszym projektem organizacyjnym w Polsce.
W Warszawie odbyła się konferencja IPMA Polska (International Project Management Association), podczas której Spółka otrzymała nagrodę Polish Project Excellence Award 2018 w kategorii Projekty Organizacyjne. Nagrodę odebrał członek zarządu JSW Artur Dyczko wraz z zespołem projektowym.

Jastrzębska Spółka Węglowa konsekwentnie przekształca Grupę Kapitałową JSW
w organizację projektową. Zmiany są niezbędne ze względu na dokonującą się w przemyśle rewolucję technologiczną. Innowacyjne techniki, automatyzacja procesów technologicznych oraz dywersyfikacja działalności w ramach Grupy Kapitałowej JSW wymagają równie rewolucyjnych zmian wewnątrz organizacji. Bazując na rozwiązaniach światowych standardów zarządzania projektami JSW wypracowała własną Metodykę Zarządzania Programami i Projektami (MZPP), która jest dopasowana do specyfiki Grupy Kapitałowej i jej potrzeb.

- W czasach wszechobecnej digitalizacji wykorzystujemy nowoczesne technologie w zarządzaniu, ponieważ jesteśmy firmą nowoczesną. Chcemy wyznaczać kierunki rozwoju i być przykładem tego, że przemysł wydobywczy podąża za technologicznymi i organizacyjnymi trendami. Nagroda, którą otrzymaliśmy to docenienie naszej pracy i znak, że podążamy we właściwym kierunku - mówi z dumą Artur Dyczko, zastępca prezesa zarząduds. strategii i rozwoju JSW.

Kapituła doceniła zespół kierowania projektami w Grupie Kapitałowej JSW za projekt „Wdrożenie Systemu Zarządzania Programami i Projektami w Grupie Kapitałowej Jastrzębskiej Spółki Węglowej”. Projekt został wykonany zgodnie z opracowaną koncepcją, co zapewniło mu miejsce w czołówce polskiego project managmentu.

Wdrożenie Metodyki Zarządzania Programami i Projektami w Grupie Kapitałowej JSW to nowość. Wprowadzane zmiany to także dowód na to, że Spółka utrzymuje wysokie standardy w czasach rewolucji technologiczno-przemysłowej.

Polub i udostępnij
Czytaj też

JSW kupiła firmę. Wydała 200 mln zł JSW kupiła firmę. Wydała 200 mln zł

JSW: Pierwszy kwartał z zyskiem ponad 400 mln zł JSW: Pierwszy kwartał z zyskiem ponad 400 mln zł

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (11)
aa17.11.2018 9:48

oddać węgiel i 14 stke za 2016 emerytom i srk

Gość14.11.2018 14:28

Info typu masło maślane wytłumaczcie ludowi podając jakiś przykład cóż to za cudowna technologia zarządzania i oby wam pomogła a nie zaszkodziła w czasach czarnej dziury która z pewnością kiedyś się zdarzy jeszcze.

Boryniok14.11.2018 3:16

Podobno głównym doradcą w Jsw jest Józef... Nawet na zdjęciu ostatnio był przy prezesie.

Elka 13.11.2018 20:16

Poczeksmy co zrobia jak spadnie znaczaco cena wegla na swiecie - znowu beda wyciagac lapy po wsparcie

mika13.11.2018 17:22

A co nędzie z nami związkami zawodowymi?

Endriu 13.11.2018 17:17

Gość nic nie dali a nam się należy bardziej niż pierdzistolki z biurowca idarmozjadom związkom pracowalismy w tych latach emeryci 2018

Ziz13.11.2018 14:12

Glowny program i projekt powinien sie nazywac "zamordyzm" !!!

Pokaż wszystkie opinie (11)