Dni Jastrzębia

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 16°13°
13 listopada 2018

Wyrywała mu dziecko, wyzywała i krzyczała

Wyrywała mu dziecko, wyzywała i krzyczała
fot. KMP Jastrzębie

Jastrzębscy policjanci interweniowali wobec rodziców, którzy znajdując się pod wpływem alkoholu, zajmowali się swoją 6-miesięczną córką. 29-latka miała w organizmie blisko 1,5 promila, a jej mąż ponad promil.

W niedzielę, około godziny 21.00 policjanci z jastrzębskiej komendy zostali wezwani na interwencję do jednego z mieszkań przy ulicy Marusarzówny. Z relacji mężczyzny wynikało, że jego żona jest pod wpływem alkoholu, wyrywa mu córkę, krzyczy i demoluje mieszkanie.

- Policjanci zastali na miejscu zgłaszającego, który trzymał na rękach dziewczynkę. W mieszkaniu były rozrzucone rzeczy, butelki po alkoholu oraz rozbita szyba w drzwiach łazienki. Mundurowi przebadali 27-letnią matkę alkomatem i okazało się, że miał ona w organizmie blisko 1,5 promila alkoholu. Z kolei 37-letni ojciec niemowlaka miał ponad promil. Dziewczynka trafiła pod opiekę babci - informuje mł. asp. Bogusława Kobeszko, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

 Dokumentacja w tej sprawie trafi niebawem do sądu. Jeżeli potwierdzi się, że rodzice narazili 6-miesięczną dziewczynkę na niebezpieczeństwo, może im grozić nawet 5 lat więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Policyjna obława w poszukiwaniu zbiega Policyjna obława w poszukiwaniu zbiega

Wtargnął do domu byłej żony i zasnął Wtargnął do domu byłej żony i zasnął

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (8)
Ala16.11.2018 7:49

To nie musi być odrazu patologia napełniania w większości z was jest alko w domu dziennie a TERaz udajecie święte krowy wylewajac swoje żale anonimowo to takie typowe lol

koko14.11.2018 17:59

Może jest opętana ?

Radio Teheran13.11.2018 14:03

Miasto dziczeje.

Maliniak13.11.2018 13:43

500 plus.

Radio Bagdad13.11.2018 13:24

Miasto normalnieje.

Gość13.11.2018 13:00

Przecież to nie ojcu dziecka waliło do dekla tylko matce więc co tu ojciec jest winny że musiał się też napić skoro z wariatką nie można żyć na trzeźwo.

Piston, Nusiek i Romek13.11.2018 12:56

Tam większość patologi mieszka ,ojcowie ,mężowie ,konkubenci itp.wolny czas spędzają za biedronką w lasku na tz.korzeniu i piją co się da .

Pokaż wszystkie opinie (8)