Dni Jastrzębia

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 16°13°
16 listopada 2018

W czwartek nowa Rada Miasta. Kto będzie przewodniczącym?

W czwartek nowa Rada Miasta. Kto będzie przewodniczącym?
fot. UM Jastrzębie

Na czwartek, 22 listopada, przewidziano pierwsze posiedzenie nowo wybranej Rady Miasta z udziałem Prezydenta Miasta.

Inauguracyjne posiedzenie Rady Miasta Jastrzębie-Zdrój odbędzie się w najbliższy czwartek, początek o godzinie 14:00. Nowo wybrani radni otrzymają zaświadczenie o wyborze i złożą przysięgę. Ta sama procedura będzie dotyczyła prezydent miasta Anny Hetman.

Radni wybiorą również przewodniczącego Rady Miasta. Nieoficjalnie mówi się, że ma to być Piotr Szereda (PiS), który zastąpi na tej funkcji Łukasz Kaszę (kandydata PiS na prezydenta miasta).

Polub i udostępnij
Czytaj też

Anna Hetman - przewodniczącą Stowarzyszenia Gmin Górniczych Anna Hetman - przewodniczącą Stowarzyszenia Gmin Górniczych

Laszkiewicz Honorowym Obywatelem Miasta Laszkiewicz Honorowym Obywatelem Miasta

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (38)
Gość18.11.2018 9:45

Będzie koalicja że wspólnota i w pisdu

Obserwator17.11.2018 16:42

Do Hery . Szkoda , źe tak głupio piszesz.Kto tu siał nienawiść, brak kultury, złosliwośc.Gdybyś był chociaż raz na jenej sesji rady to zobaczyłbyś chamstwo, bezczelność Twojego Pis-u., na co nigdy nie reagował przewodniczący.Chociazź

rewq17.11.2018 15:58

masakra do prawdziwej roboty by się zabrał

Hera17.11.2018 11:12

Bez PIs-u nic w mieście nie powstanie . Rada Miasta zdominowana przez przedstawicieli ich partii , Sejmik Wojewódzki , ktory trzyma kase z Uni będzie w ich rękach :; w Polsce rządzi PIS . Więc kto rozdaje karty ? Poseł totalnej opozycji z Katowickiej ? Szczekanie piesków z byłej PO ( wstydzą się własnej partii ? ) nic tu nie zmieni ! Tylko wielka koalicja dla miasta z udziałem PIS . W inny scenariusz nie wierzę , bo jest fatalny dla naszego miasta ! Będzie znowu propaganda w gazetce , wielkopomne projekty z których nic nie wynika a focia będzie robić fotki przy każdej okazji .......

jędruś17.11.2018 10:44

Vice prezydenta wybiera sobie prezydent a nie radni . Mam rację ?

Gość16.11.2018 23:07

Nikt z pisu. PiS nie powinien istnieć. Klamcom i oszustom mówimy nie.

gość16.11.2018 22:44

Ha ha - wiadomo kto od Anki chciałby być przewodniczącym rady miasta? Niestety nie ma szans i niech zapomni o tym. przewodniczącym rady będzie i zastępca prezydenta miasta powinien być ktoś z PiS!!!

Pokaż wszystkie opinie (38)