Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
21 listopada 2018

Policja apeluje - pomóżmy bezdomnym

Policja apeluje - pomóżmy bezdomnym
fot. kb / jastrzebieonline.pl

Policja apeluje, aby nie być obojętnym w stosunku do osób bezdomnych. Uruchomiono specjalny numer telefonu, aby powiadomić służby, które służą im pomocą.

- Kto może dzwonić pod ten numer? - każdy, kto wie, że dana osoby potrzebuje pomocy, jak również każdy, kto zna miejsce przebywania osób bezdomnych. Odpowiednie służby zostaną o tym natychmiast poinformowane. Pracownicy Wojewódzkiego Centrum Zarządzania Kryzysowego udzielają informacji na temat możliwych form wsparcia: wskazują najbliższe schroniska, jadłodajnie, czy punkty pomocy medycznej - informuje mł. asp. Bogusława Kobeszko, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Numer telefonu:  987 (połączenia bezpłatne zarówno z telefonów komórkowych, jak i stacjonarnych).

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kibice GKS pomagają bezdomnym Kibice GKS pomagają bezdomnym

Otwarto ogrzewalnię, a bezdomni śpią na klatkach i ulicach Otwarto ogrzewalnię, a bezdomni śpią na klatkach i ulicach

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (24)
Ada rolka24.11.2018 19:26

Do roboty zagonić bezdomni a dlaczego bezdomni ???? Bo piją ? I co pani prezydent nie moze sobie poradzić z tym marginesem ? ??? Jak to daje wizerunek dla miasta ?

Misiek22.11.2018 22:16

Oni nie chcą pomocy. Stają się agresywni zaczepiają pod sklepami ledwo z auta wysiadam to mnie oblegają. Nieraz widzę jak z noclegowni idą z plecakami i łażą gdzie popadnie wydając kasę. Na biednych nie wyglądają. Mają wszystko czego potrzebują a ja na to muszę zap......

Gość22.11.2018 20:46

Ten bezdomny nie różni się od was brak kredy ty tak jak wy stracił pracę i rodzine. Zamiast pisać jacy jesteście cudownie to zobaczcie wasze życie za kilkanascie lat. Przy takich rządach szybciej.

emeryt22.11.2018 6:52

Przepraszam a skąd niby wziął się ten tzw.bezdomny?Co to ruskie nam podrzucili. Z pewnością miał rodzinę ale.....no właśnie dwie lewe ręce pracować się nie chce i co ja mam mu pomagać! Niech UM zatrudni te osoby do zamiatania chodników etc.a wówczas policja zobaczy,który z nich chętny do pracy! Ja tzw.bezdomnego budzić nie mam zamiaru może się okazać,że zostanę posadzony o kradzież.Policja może ich budzić ja nie.

Jastrzębie 22.11.2018 6:09

Tępic chwasty.

Gość21.11.2018 16:32

Choroba alkoholowa to nie jest chorobą którą trzeba leczyć farmakologicznie, radioterapią czy chemią, to siedzi w mózgu każdego alkoholika i nikt tego nie zmieni choćby na głowie stanął,żadne terapie czy odwyki czy jakakolwiek pomoc, jak nie zmieni tego sam alkoholik w swoim mózgu. Mam problem ze sobą -- nie piję w ogóle , proste , ale po co skoro trzeba wtedy iść do pracy i żyć bez alkoholu a tak zjeść dadzą ,ogrzeją , pozwolą się wykąpać czasem, wychlać jest co na bieżącą więc high life.

Polak 21.11.2018 14:55

Wszędzie pełno tego dziadostwa stoi pod sklepem i żebra a jak nie dasz to ci jeszcze usiłuje grozić no i służb mundurowych jakoś nie widać!

Pokaż wszystkie opinie (24)