Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
21 listopada 2018

Policja apeluje - pomóżmy bezdomnym

Policja apeluje - pomóżmy bezdomnym
fot. kb / jastrzebieonline.pl

Policja apeluje, aby nie być obojętnym w stosunku do osób bezdomnych. Uruchomiono specjalny numer telefonu, aby powiadomić służby, które służą im pomocą.

- Kto może dzwonić pod ten numer? - każdy, kto wie, że dana osoby potrzebuje pomocy, jak również każdy, kto zna miejsce przebywania osób bezdomnych. Odpowiednie służby zostaną o tym natychmiast poinformowane. Pracownicy Wojewódzkiego Centrum Zarządzania Kryzysowego udzielają informacji na temat możliwych form wsparcia: wskazują najbliższe schroniska, jadłodajnie, czy punkty pomocy medycznej - informuje mł. asp. Bogusława Kobeszko, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Numer telefonu:  987 (połączenia bezpłatne zarówno z telefonów komórkowych, jak i stacjonarnych).

Polub i udostępnij
Czytaj też

"Bezdomni chcieli ode mnie pieniądze" "Bezdomni chcieli ode mnie pieniądze"

Ogrzewania przeżywa oblężenie. Podziemia też  Ogrzewania przeżywa oblężenie. Podziemia też

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (24)
Ada rolka24.11.2018 19:26

Do roboty zagonić bezdomni a dlaczego bezdomni ???? Bo piją ? I co pani prezydent nie moze sobie poradzić z tym marginesem ? ??? Jak to daje wizerunek dla miasta ?

Misiek22.11.2018 22:16

Oni nie chcą pomocy. Stają się agresywni zaczepiają pod sklepami ledwo z auta wysiadam to mnie oblegają. Nieraz widzę jak z noclegowni idą z plecakami i łażą gdzie popadnie wydając kasę. Na biednych nie wyglądają. Mają wszystko czego potrzebują a ja na to muszę zap......

Gość22.11.2018 20:46

Ten bezdomny nie różni się od was brak kredy ty tak jak wy stracił pracę i rodzine. Zamiast pisać jacy jesteście cudownie to zobaczcie wasze życie za kilkanascie lat. Przy takich rządach szybciej.

emeryt22.11.2018 6:52

Przepraszam a skąd niby wziął się ten tzw.bezdomny?Co to ruskie nam podrzucili. Z pewnością miał rodzinę ale.....no właśnie dwie lewe ręce pracować się nie chce i co ja mam mu pomagać! Niech UM zatrudni te osoby do zamiatania chodników etc.a wówczas policja zobaczy,który z nich chętny do pracy! Ja tzw.bezdomnego budzić nie mam zamiaru może się okazać,że zostanę posadzony o kradzież.Policja może ich budzić ja nie.

Jastrzębie 22.11.2018 6:09

Tępic chwasty.

Gość21.11.2018 16:32

Choroba alkoholowa to nie jest chorobą którą trzeba leczyć farmakologicznie, radioterapią czy chemią, to siedzi w mózgu każdego alkoholika i nikt tego nie zmieni choćby na głowie stanął,żadne terapie czy odwyki czy jakakolwiek pomoc, jak nie zmieni tego sam alkoholik w swoim mózgu. Mam problem ze sobą -- nie piję w ogóle , proste , ale po co skoro trzeba wtedy iść do pracy i żyć bez alkoholu a tak zjeść dadzą ,ogrzeją , pozwolą się wykąpać czasem, wychlać jest co na bieżącą więc high life.

Polak 21.11.2018 14:55

Wszędzie pełno tego dziadostwa stoi pod sklepem i żebra a jak nie dasz to ci jeszcze usiłuje grozić no i służb mundurowych jakoś nie widać!

Pokaż wszystkie opinie (24)