Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°-2°
22 listopada 2018

Kibice pomagają jastrzębskiej rodzinie

Kibice pomagają jastrzębskiej rodzinie
fot. pixabay

Podczas meczu jaki Jastrzębski Węgiel rozegra z Chemikiem Bydgoszcz zostanie przeprowadzona zbiórka pieniędzy w ramach akcji Szlachetna Paczka. Będzie można także przynieść zakrętki na rzecz rehabilitacji chorego dziecka.

- Na meczu 9. kolejki PlusLigi pomiędzy Jastrzębskim Węglem a Chemikiem Bydgoszcz w dniu 26 listopada 2018 (poniedziałek) na naszym sektorze będzie przeprowadzona zbiórka pieniędzy na rzecz akcji Szlachetna Paczka. Wspólnie z Klubem Sportowym Jastrzębski Węgiel będziemy pomagać pewnej trzyosobowej rodzinie, która potrzebuje przede wszystkim żywności, środków czystości oraz odzieży. Każda złotówka ma znaczenie! - informuje Klub Kibica Siatkówki Jastrzębie.

Ponadto klub informuje, że  włącza się w akcję zbierania nakrętek, którą przeprowadza Klub Kibica Cuprum Lubin.

- W związku z tym na mecze w dniach 26 listopada (z Chemikiem Bydgoszcz) oraz 8 grudnia (z Asseco Resovią Rzeszów) prosimy przynieść jak najwięcej nakrętek plastikowych. Wszystko, co uda się zebrać, zabierzemy na wyjazdowy mecz do Lubina w dniu 12 grudnia. Pieniądze ze sprzedaży nakrętek KK Cuprum Lubin przekaże na leczenie i rehabilitację małej Martynki. Do dzieła! - zachęcają kibice.

W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości, więcej informacji udziela Sekretarz Stowarzyszenia pod numerem telefonu 797-551-187

Polub i udostępnij
Czytaj też
Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
Gość26.11.2018 8:00

Klubiku robisz dużo krzyku. Zrób chociaż raz tyle co GKS. Jesteście żenujący.

JastrzębskiWęgiel22.11.2018 21:05

A gdzie kibice gieksy? Klub Kibica Siatkówki Jastrzębie!

Do 22.11.2018 19:27

Klub kibica a zawodnicy za biedni

ph22.11.2018 9:38

tylko Klub Kibica Siatkówki Jastrzębie....

Gość22.11.2018 9:05

Czy w sprawie pomysłodawcy Szlachetnej Paczki nie było czasem różnych wątpliwości? Sądziłem,że z powodu kontrowersji wokół księdza Stryczka akcji nie będzie?

Do 22.11.2018 7:48

Jakiego stowarzyszenia? Jedni już przytulili zebrane