Woś

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 17°12°
26 listopada 2018

Jastrzębska Spółka Węglowa chce płacić dywidendę

Jastrzębska Spółka Węglowa chce płacić dywidendę
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Jastrzębska Spółka Węglowa chce zapłacić akcjonariuszom dywidendę za 2018 rok. Taką deklarację złożył prezes spółki Daniel Ozon.

- Będziemy rekomendować wypłatę dywidendy z zysku za rok 2018. Jest jeszcze za wcześnie, aby mówić o konkretnej wysokości dywidendy - powiedział Daniel Ozon, prezes JSW na konferencji prezentującej wyniki spółki za trzy kwartały.

W 2016 roku, zgodnie z zapisami zawartej z obligatariuszami umowy restrukturyzacyjnej, zarząd JSW zobowiązał się, iż do czasu całkowitej spłaty zobowiązań z tytułu obligacji wyemitowanych w ramach programu będzie mógł rekomendować wypłatę dywidendy, jeśli uzyska zgodę obligatariuszy.

Polub i udostępnij
Czytaj też

"Precz z nepotyzmem, kolesiostwem i mobbingiem w JSW" "Precz z nepotyzmem, kolesiostwem i mobbingiem w JSW"

JSW będzie szukać węgla w lubelskiem JSW będzie szukać węgla w lubelskiem

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (48)
R30.11.2018 13:07

Chcą wziąć kolejny kredyt żeby wypłacić dywidendę. Przecież to jakieś nieporozumienie.

AveZagórowski27.11.2018 22:40

Wreszcie firma funkcjonuje jak powinna jedym komentarzem na poziomie to p. Aloo napisał. Reszta ciemny lud co z pgru na furmance stary z ziemniakami przywiózł za pracą. Jeszcze tylko zz musza się pozbyć i jazda prywatyzować całą powierzchnie!! Kto to widzial 30 procent rannej zmianyna znaczku siedzi i nic nie robi... Parzykawy, pisarze z dupy haha worda to teraz i exela dziecko w gimbazie umie obsłużyć a wasi nadsztygarzy dalej nie haha śmiechna sali. Powinien byc dawno AUDIT co to za ludzie siedzą i kierują tym zwierzyncem na dole. Przypadkowi ludzie bez szkół, bez kwalifikacji bez czegokolwiek.

X27.11.2018 20:15

Dobrze, że Wam skarbówka przywali podatek....

Jaś fasola27.11.2018 12:50

Wydłużyć tym baranom wiek emerytalny i jeden na drugiego by w końcu nic nie gadał i wprowadzić 6tygodniowy system pracy niech zapierdal,,,ja

Gość26.11.2018 23:16

Won emeryty. Dostaliscie i wara.

?26.11.2018 20:59

emeryty won z tego tematu, chcecie zarobić - to do Czech. Wam się wydaje, ze n.p. piekarze po przejściu na emeryturę maja chleb za darmo do końca życia? Won, dziady, trumny zamawiajcie, a nie fanzolcie, ze wam na wódkę brakuje.

Seboc26.11.2018 18:14

Zamknięcie giełdy ...67,30 PLN -7,25%

Pokaż wszystkie opinie (48)