Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
26 listopada 2018

Bił żonę i znęcał się nad nią psychicznie

Bił żonę i znęcał się nad nią psychicznie
fot. KMP Jastrzębie

Nawet na 5 lat może trafić do więzienia 34-latek podejrzany o psychiczne i fizyczne znęcanie nad swoją żoną. Mężczyzna stanął przed obliczem prokuratora, który poza dozorem policyjnym, nakazał mu niezwłocznie opuścić miejsce zamieszkania i zakazał zbliżania się do pokrzywdzonej. 

Ciągłe awantury, wyzwiska, groźby - w taki między innymi sposób 34-letni mieszkaniec Jastrzębia od kilku lat znęcał się nad swoją żoną. Kobieta postanowiła przerwać milczenie i złożyła zawiadomienie o znęcaniu, a w nim obszerne zeznania.

- Następnego dnia, sprawca usłyszał prokuratorskie zarzuty. W trakcie składanych wyjaśnień mężczyzna nie przyznał się do winy. Zebrany w sprawie materiał dowodowy, w tym także zeznania świadków, spowodowały, że Prokurator Rejonowy w Jastrzębiu-Zdroju zastosował wobec podejrzanego o stosowanie przemocy, środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji, a także nakazu opuszczenia dotychczasowego miejsca zamieszkania i zakazał zbliżania się do pokrzywdzonej - mówi mł. asp. Bogusława Kobeszko, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju. 

Dalszy los domowego oprawcy leży teraz w rękach sądu. Za psychiczne i fizyczne znęcanie mężczyźnie grozi 5 lat więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kibice GKS 1962 zapłacą karę Kibice GKS 1962 zapłacą karę

Sąsiadka pobiła sąsiadkę Sąsiadka pobiła sąsiadkę

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (11)
Karolina27.11.2018 20:59

Jak dawała na prawo i lewo to co się dziwić ?

Radio Teheran27.11.2018 9:20

Miasto dziczeje.

Gość127.11.2018 9:05

Pochwa kobiety zdziała cuda dla pieniędzy

Gośćd26.11.2018 23:46

Pochwa kobiety zdziała cuda dla pieniędzy ;/

szczepionkowy faszyzm26.11.2018 20:56

Jestem ostrożny w ferowaniu wyroków. Najczęściej ta "przemoc" to ściema przedrozwodowa...
Panowie powinni prosić o pomoc policjantów (mężczyzn), bo na OPS i sądy nie ma co liczyć (same baby).

KOBIETA26.11.2018 15:33

koledzy wiedzieli o tym , że bił, poniżał i dzieci straszył, żaden się mu nie postawił, bo przecież znamy go od "małego", ale gdy po 3 latch w końcu się odważyłam i uciekłam , to mi gratulowali i nadawali na niego...więc Wasze komentarze co do wieku i że kobieta , aż się prosi... są żałosne

aż się prosi26.11.2018 14:19

Chce wypaść z okna na 9 piętrze, czy z dachu?

Pokaż wszystkie opinie (11)