Woś

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 17°12°
26 listopada 2018

Bił żonę i znęcał się nad nią psychicznie

Bił żonę i znęcał się nad nią psychicznie
fot. KMP Jastrzębie

Nawet na 5 lat może trafić do więzienia 34-latek podejrzany o psychiczne i fizyczne znęcanie nad swoją żoną. Mężczyzna stanął przed obliczem prokuratora, który poza dozorem policyjnym, nakazał mu niezwłocznie opuścić miejsce zamieszkania i zakazał zbliżania się do pokrzywdzonej. 

Ciągłe awantury, wyzwiska, groźby - w taki między innymi sposób 34-letni mieszkaniec Jastrzębia od kilku lat znęcał się nad swoją żoną. Kobieta postanowiła przerwać milczenie i złożyła zawiadomienie o znęcaniu, a w nim obszerne zeznania.

- Następnego dnia, sprawca usłyszał prokuratorskie zarzuty. W trakcie składanych wyjaśnień mężczyzna nie przyznał się do winy. Zebrany w sprawie materiał dowodowy, w tym także zeznania świadków, spowodowały, że Prokurator Rejonowy w Jastrzębiu-Zdroju zastosował wobec podejrzanego o stosowanie przemocy, środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji, a także nakazu opuszczenia dotychczasowego miejsca zamieszkania i zakazał zbliżania się do pokrzywdzonej - mówi mł. asp. Bogusława Kobeszko, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju. 

Dalszy los domowego oprawcy leży teraz w rękach sądu. Za psychiczne i fizyczne znęcanie mężczyźnie grozi 5 lat więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Nocna bijatyka w środku miasta Nocna bijatyka w środku miasta

Poszedł za potrzebą... został pobity Poszedł za potrzebą... został pobity

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (11)
Karolina27.11.2018 20:59

Jak dawała na prawo i lewo to co się dziwić ?

Radio Teheran27.11.2018 9:20

Miasto dziczeje.

Gość127.11.2018 9:05

Pochwa kobiety zdziała cuda dla pieniędzy

Gośćd26.11.2018 23:46

Pochwa kobiety zdziała cuda dla pieniędzy ;/

szczepionkowy faszyzm26.11.2018 20:56

Jestem ostrożny w ferowaniu wyroków. Najczęściej ta "przemoc" to ściema przedrozwodowa...
Panowie powinni prosić o pomoc policjantów (mężczyzn), bo na OPS i sądy nie ma co liczyć (same baby).

KOBIETA26.11.2018 15:33

koledzy wiedzieli o tym , że bił, poniżał i dzieci straszył, żaden się mu nie postawił, bo przecież znamy go od "małego", ale gdy po 3 latch w końcu się odważyłam i uciekłam , to mi gratulowali i nadawali na niego...więc Wasze komentarze co do wieku i że kobieta , aż się prosi... są żałosne

aż się prosi26.11.2018 14:19

Chce wypaść z okna na 9 piętrze, czy z dachu?

Pokaż wszystkie opinie (11)