Woś

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 17°12°
Michał Woś
27 listopada 2018

Uwaga! Obowiązuje pierwszy stopień alarmowy

Uwaga! Obowiązuje pierwszy stopień alarmowy
fot. Policja.pl

Premier zdecydował, że od godziny 00.00 dnia 26.11.2018r. do godziny 23.59 dnia 15.12.2018r. na terenie województwa Śląskiego i miasta Krakowa został wprowadzony pierwszy stopień alarmowy, tj. stopień ALFA.

Pierwszy stopień Alarmowy (stopień ALFA lub ALFA-CRP) ma zastosowanie w przypadku uzyskania informacji o możliwości wystąpienia zdarzenia o charakterze terrorystycznym lub sabotażowym, którego rodzaj i zakres jest trudny do przewidzenia. Jego wprowadzenie ma charakter ogólnego ostrzeżenia, a okoliczności nie usprawiedliwiają uruchomienia przedsięwzięć zawartych w wyższych stopniach alarmowych.

- Jest to bezpośrednio związane ze Szczytem Klimatycznym COP24, który odbywać się będzie w Katowicach. Ma on przyciągnac do miasta aż 30 tys. delegatów ze 196 krajów, stąd takie środki zabezpieczające - informuje jastrzębski magistrat.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Alarm w banku postawił na nogi  mundurowych Alarm w banku postawił na nogi mundurowych

Spodziewany nalot wrogiego samolotu Spodziewany nalot wrogiego samolotu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (8)
JastrzębianieTo...27.11.2018 22:49

Teheran doedukuj sie skończ szkołę przeczytaj książkę zobacz chodz głupi filmik na utube i sie wypowiadaj znawca tematow wszelakich. Baba z targu 21 wieku haha z pod budki z browarem hahaha ciemny lud ciemny lud tu mieszka ....

Karolina27.11.2018 20:59

Rutkowski w Akcji !

Do: Do śmieciarzy ..... Dziś o 13:2627.11.2018 14:05

Zamiast płacić za kanalizację idź się załatwiać pod drzewa. Twoja kupa na pewno lepszym nawozem niż ta od psa.

Do śmieciarzy .....27.11.2018 13:26

Jak wyrzucić papierek czy inny śmieć to będzie się rozkładał ... ile pewnie wiesz ,a jak pies zrobi knota to też pewnie wiesz tylko od psa knot to jest pewien nawóz choć nie bronie tych co nie sprzątają po pupilach . Także jak chcesz narzekać to zacznij od siebie bo pewnie nie raz wyrzuciłeś papierek który się jeszcze rozkłada a mój pies zrobił knota który zostawiłem w lesie i się rozłozył jako czynnik naturalny , ale przy bloku sprzatam po nim

do "do śmieciciarzy ... "27.11.2018 13:24

Mamy dowody zanieczyszczania śmieciami wokół bloków na osiedlu "Barbary" Kilkadziesiąt minut filmu i zdjęcia. Właśnie dostają polecenie posprzątania po sobie. Jeśli nie zareagują, nie będą zadowoleni.
Faktycznie jest baba wychodząca pod balkony z pieskiem (!), są palacze balkonowi wyrzucający pety przez balkon i na parking przed blokiem. Jest baba wypuszczająca pieska na parking a ona czeka w budynku. Jest typek, który olejem zalał miejsce na parkingu. I jeszcze kilka działań śmieciarzy.

do śmieciarzy i innej zarazy27.11.2018 12:34

Jesteśmy zagrożeni przez chamstwo grupy mieszkańców. Wyrzucają pety i inne śmieci z balkonu. Ich psy załatwiają się pod blokami. Na chodnikach, pod balkonami. Bo babom z pieskiem nie chce się wyprowadzać pieska dalej, w las, w krzaki, że o zbieraniu kup nie wspomnę. Cicha wojna przybiera na sile. Coraz częściej śmieciarze odczuwają skutki swego chamstwa. A będzie jeszcze gorzej dla nich.

bez jaj27.11.2018 10:06

spotkanie w katowicach a i kraków zablokowany -jak ma być szczyt jakis tam tam to obradowac a nie za pieniądze podatników zwiedzać zabytki krakowa i ludzią którzy płacą podatki życie utrudniać - wiem szczyt klimatyczny jes po to by udupic polskie kopalnie kupowac gaz od ruskich a gdzie inne kraje takie jak chameryka inny kraj po rusku to kitajce i kraje co produkują co2 bez umiaru chameryka to ma gdzies bo mocarstwo a kitajce to tania siła robocza a najbogadsi korzystaja nawet w polsce za chinskie wyroby płacimy wiecej niz w hollandi byłem kupiłem

Pokaż wszystkie opinie (8)