Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 24°21°
27 listopada 2018

Strażacy uratowali pieluchy przed spaleniem

Strażacy uratowali pieluchy przed spaleniem
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Państwowa Straż Pożarna otrzymała zgłoszenie o pożarze samochodu z naczepą. Strażacy uratowali przed spaleniem… pieluchy jednorazowe.

- Działania zastępów polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia (ul. Ofiar Faszyzmu) oraz na ugaszeniu pianą ciężką palącej się obudowy akumulatora, która była wykonana z tworzywa sztucznego.  Następnie sprawdzono wnętrze naczepy. Brak oznak pożaru. Zabezpieczono ciągnik poprzez odłączenie akumulatorów, po wywietrzeniu naczepy zamknięto ją. Naczepa przed działaniami nie była zamknięta na klucz, więc nie było konieczności wyważania drzwi. Wypełniona była fabrycznie nowymi opakowaniami pieluch jednorazowych. W ciągniku nie przebywały żadne osoby - informuje kpt. Łukasz Cepiel, oficer prasowy Państwowej Straży Pożarnej w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kierowcy jeżdżą za szybko - "piratów" nie brakuje Kierowcy jeżdżą za szybko - "piratów" nie brakuje

Ranny motocyklista. Nie udzielił pierwszeństwa Ranny motocyklista. Nie udzielił pierwszeństwa

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Ja28.11.2018 9:58

Prosze podac marke tych pieluch. Nie wyobrazam sobie zakladac zakopconych pieluch dziecku.