Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 24°21°
29 listopada 2018

Radni podzielili miejsca w prezydium

Radni podzielili miejsca w prezydium
fot. UM Jastrzębie / Piotr Kędzierski

W środę podczas sesji nadzwyczajnej wybrano wiceprzewodniczących Rady Miasta Jastrzębie-Zdrój. Głosowanie przebiegło bez żadnych problemów.

Radni byli prawie jednomyślni, co do obsady stanowisk wiceprzewodniczących w Radzie Miasta. Klub Koalicji Samorządowej zaproponował Alinę Chojecką, Klub Wspólnoty Samorządowej - Iwonę Rosińską, natomiast Klub Prawo i Sprawiedliwość - Ryszarda Piechoczka, radnego niezrzeszonego.  Osoby te uzyskały poparcie Rady i weszły w skład prezydium.

Obecny skład prezydium Rady Miasta Jastrzębie-Zdrój: Piotr Szereda (PiS) - przewodniczący, zastępcy: Alina Chojecka (KS), Ryszard Piechoczek (niezrzeszony), Iwona Rosińska (WS).

Kolejnym krokiem radnych, który muszą wykonać na początku kadencji jest ustalenie składów komisji Rady Miasta oraz przewodniczących i ich zastępców.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Laszkiewicz Honorowym Obywatelem Miasta Laszkiewicz Honorowym Obywatelem Miasta

Jest nowa koalicja w Radzie Miasta? Jest nowa koalicja w Radzie Miasta?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (20)
gość02.12.2018 21:37

A dlaczego Chojecka startowała tu a nie w Gorzycach?

Kopidol02.12.2018 12:54

Precz z PIS oni zloby w związkach mają

Tytuł wiadomości 01.12.2018 15:14

Tytuł tej wiadomości wyraźnie daje do zrozumienia, że radni podzielili się naszym szmalem. Teraz są spokojni bo zyskali to co chcieli. My im tylko będziemy przeszkadzać krytykując.

Gość29.11.2018 22:46

Każdy z nich ulokowal rodziny w placówkach publicznych. Wszyscy tacy sami.

DjUrban29.11.2018 21:30

Klim Czak un faktycznie robi się krongły. Może wstawcie mu jakąś sofę zamiast fotela?

obserwator29.11.2018 20:42

Na dzisiejszej sesji Piechoczek zaliczył bumelkę. Natomiast Matusiak coś bąknął i ulotnił się po 4 głosowaniach. Dobrze że mamy transmisję telewizyjną i widać kto głosuje a kto czmycha z sesji. Szereda dzisiaj na 5, Sławik konstruuje swoje wypowiedzi tak żeby jak najwięcej szpilek wbić prezydent. Klimczakowi dla zdrowia obniżyć dietę bo nie mieści się już fotelu radnego.

Janka29.11.2018 17:52

Piechoczek to statysta. Czy on potrafi powiedzieć jakieś zdanie? Czy on się odzywa? Kalfaktor z kopalni, przyboczny moto widły. Kto go tam wpuścił???

Pokaż wszystkie opinie (20)