Woś

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 17°12°
Michał Woś
29 listopada 2018

Zwarcie w instalacji elektrycznej przyczyną pożaru

Zwarcie w instalacji elektrycznej przyczyną pożaru
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W jednym z mieszkań na terenie Zdroju doszło do zadymienia mieszkania z powodu zwarcia w instalacji elektrycznej. Na szczęści nikomu nic się nie stało.

W poniedziałek w godzinach przedpołudniowych Państwowa Straż Pożarna została wezwana do pożaru w bloku przy ulicy Szarych Szeregów.

- Strażacy stwierdzili, że doszło do zwarcia w instalacji elektrycznej. Lokatorka opuściła mieszkanie przed przybyciem zastępów - nie wymagała udzielenia pomocy medycznej. Działania zastępów polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, oddymieniu mieszkania, klatki schodowej oraz skontrolowaniu temperatury wewnątrz skrzynki elektrycznej za pomocą kamery termowizyjnej. Na miejsce wezwano pogotowie awaryjne, które dokonało przeglądu i naprawy uszkodzonych elementów. W pozostałych mieszkaniach nie stwierdzono obecności dymu - informuje kpt. Łukasz Cepiel z PSP w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kłęby dymu na ul. Armii Krajowej. Kobieta w szpitalu Kłęby dymu na ul. Armii Krajowej. Kobieta w szpitalu

Pożar domu w Bziu. Palił się dach Pożar domu w Bziu. Palił się dach

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!