Woś

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 17°12°
29 listopada 2018

Prezes JSW zasłużony dla bezpieczeństwa w górnictwie

Prezes JSW zasłużony dla bezpieczeństwa w górnictwie
fot. JSW / Mateusz Paszek

Prezes Jastrzębskiej Spółki Węglowej Daniel Ozon otrzymał Odznakę Honorową Zasłużonego dla Bezpieczeństwa w Górnictwie, podczas akademii babórkowej Wyższego Urzędu Górniczego (22 listopada) .

Odznakę Honorową Zasłużonego dla Bezpieczeństwa w Górnictwie nadaje Prezes Wyższego Urzędu Górniczego w uznaniu szczególnych zasług dla bezpieczeństwa w górnictwie w zakresie działań mających na celu poprawę stanu tego bezpieczeństwa, zwłaszcza w zakresie projektowania, wprowadzania i popularyzowania nowych rozwiązań technicznych oraz prac badawczych dotyczących tych rozwiązań. Odznaka może być nadana tej samej osobie tylko raz.

W uroczystości barbórkowych, które odbyły się w Filharmonii Śląskiej,  wzięli udział przedstawiciele władz państwowych, wojewódzkich i samorządowych oraz reprezentacje pracowników nadzoru górniczego z całej Polski i największych przedsiębiorców z wszystkich rodzajów górnictwa (podziemnego, odkrywkowego i otworowego), producentów maszyn i urządzeń dla górnictwa, a także przedstawicieli ośrodków naukowych i uczelni wspierających przemysł wydobywczy.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kto dostanie nagrodę prezydent miasta? Kto dostanie nagrodę prezydent miasta?

Średnia pensja w JSW 8 900 zł brutto. I nie chcą podwyżek Średnia pensja w JSW 8 900 zł brutto. I nie chcą podwyżek

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (33)
Dolnik06.12.2018 9:10

Kiedy prezes wypłaci odszkodowania górnikom u których stwierdzono pylic płuc bo PZU to mafijna firma niedala ani grosza

Gość02.12.2018 18:19

Ta szpada ćwikły to chyba za kablowanie bo do roboty to lewe ręce.

Do Kopidol02.12.2018 14:23

No coś w tym jest 2 tygodnie temu jak były skoki to Boryńskie związkowce w nocy ryja darły w Szczyrku z ciekawymi przyśpiewkami. podobno biesiadę Barbórkową sobie zrobiło ZZG Borynia. Miejscowi nie bardzo lubią górników i Jastrzębian z racji tego że u nas ta kopalnia.

Kopidol01.12.2018 15:30

Cwikla szpadel zebral i zasluzonego teraz jaja lize i liczy na 10tys barbury to jest praca nic nie robic a kasa leci to jest górnictwo gpd to lebry i nieroby tyle w temacie

Kopidol01.12.2018 15:27

Ponoc na boryni nieroby zwiazkowe juz tydzien balują plus wyjazdy w góry zeby ludzie nie widzieli za węgiel i 14stke emerytow

Emeryt01.12.2018 15:21

Oddaj węgiel i 14stke za 2016

Gość01.12.2018 11:00

Ptyś to stary bajkopisarz,powie prawdę gdy się pomyli.

Pokaż wszystkie opinie (33)