Woś

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 15°13°
Michał Woś
3 grudnia 2018

Prezydent Hetman: "Bez polityki w mieście"

Prezydent Hetman: "Bez polityki w mieście"
fot. UM Jastrzębie

Niedawno Jastrzębie obiegła informacja, że rozmowy na temat koalicji w Radzie Miasta zostały zerwane. Prezydent Anna Hetman mówi, że jednak trwają.

- Koalicja w mieście jest potrzebna. Tego oczekują od nas mieszkańcy. Jestem otwarta na każdego, kto chce podjąć współpracę w Radzie Miasta. Rozmowy trwają, przede wszystkim ze Wspólnotą Samorządową. Nic nie jest zamknięte. Musimy się dogrywać i nauczyć współpracować ze sobą. Praktyki z ostatnich czterech lat utrwaliły się w Jastrzębiu, na tyle, że dzisiaj, to co jest naturalne w innych samorządach, i powinno być naturalne również u nas, staje się takim wielkim ukłonem w stronę prezydenta - mówiła, podczas piątkowej konferencji prasowej Anna Hetman.

Prezydent zdecydowanie opowiedziała się przeciwko wprowadzaniu polityki do Rady Miasta.

- Każda współpraca jest możliwa, ale na zdrowych warunkach. Nie chciałabym, aby do miasta wkradło się dużo polityki. Polityka w samorządzie  - „nie”, ale politycy, którzy wywodzą się z naszej ziemi, czyli posłowie powinni współpracować.  Jastrzębianie oczekują od nich wsparcia dla miasta, ponieważ posłowie mają taką możliwość - przekonywała prezydent.

Obecnie nie ma zmian na stanowiskach zastępców prezydenta miasta. Swoje funkcję pełnią nadal Roman Foksowicz i Robert Chojecki.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Anna Hetman: "To nie jest łatwy rok" Anna Hetman: "To nie jest łatwy rok"

Anna Hetman wygrywa w I turze. To oficjalne wyniki Anna Hetman wygrywa w I turze. To oficjalne wyniki

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (28)
Tusiakmacochce05.12.2018 16:29

Jak tam szrek? Nie znudziło mu się jeszcze opluwanie p. Hetman, a może już szykuje skok do innej partii? Notowania PiS nie będą wieczne, a szrek lubi zmiany, które się opłacają. Drogi szreku uderz się w pierś i spójrz w lustro. Razem z tą swoją bagienną wiedźmą pasujecie do swoich bossów.

Klimat05.12.2018 10:47

Jastrzębie bez polityki oznaczałoby Jastrzebie bez kościoła rzymskokatolickiego a przede wszystkim ks Zientka... A to nie możliwe. Chyba.

...04.12.2018 23:39

A kto ma być wice, jak została zdradzona przez byłego wice ... nikt nie chciał tej funkcji bo liczyli że przegra wybory, a teraz mówicie o nepotyzmie to kpina z waszej strony. Gratulję odwagi panu Chojeckiemu i życzę dużo sukcesów!!

jasiu04.12.2018 16:46

Powinno być w tytule, "bez nepotyzmu" ale wiceprezydentem jest syn Pani radnej z PO to niestety nie da rady.

jasiu04.12.2018 15:13

Skrajnie obrzydliwy cynizm, zero polityki? Kto jest wiceprezydentem? Nie kto inny jak syn Pani radnej z PO. Wyborcy się na temat tego gościa wypowiedzieli bo nie uzyskał mandatu a pani prezydent dalej go trzyma na stołku, coś koszmarnego.

inzynier BOLEK04.12.2018 8:35

lemingi jak tam wasz prezydent ? dalej nic nie robi? PORAZKA :)

Gość03.12.2018 22:32

WS to już nie to co dawniej. Ci co weszli to zdrajcy miasta i sprzedawczyki pisu. PiS i WS trzymać jak najdalej od władzy.

Pokaż wszystkie opinie (28)