Dni Jastrzębia

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 14°10°
4 grudnia 2018

Przyszedł po rzeczy, wyszedł ze złamanym nosem

Przyszedł po rzeczy, wyszedł ze złamanym nosem
fot. KMP Jastrzębie

Po rozstaniu z partnerką przyszedł odebrać swoje rzeczy. Dom opuścił ze złamanym nosem i koniecznością udania się do szpitala.

 

Policjanci z jastrzębskiej komendy zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o pobicie. Do ataku na 48-letniego mieszkańca Jastrzębia doszło w środę, około godziny 12.00 w jednym z domów, przy ulicy Ranoszka.

- Jastrzębianin wszedł na teren posesji byłej partnerki, żeby odebrać swoje pozostawione tam rzeczy. W trakcie odbierania rzeczy 48-latek zaatakował znajomego mężczyznę, który w tym czasie przebywał również pod wskazanym adresem. Po czym doszło do bójki, do której włączył się obecny partner kobiety, który także przebywał w mieszkaniu. Poturbowany mężczyzna ze złamaniem nosa oraz ogólnymi stłuczeniami trafił do szpitala. Na miejsce natychmiast przyjechali policjanci i zatrzymali 33 i 35-latka - relacjonuje mł. asp. Bogusława Kobeszko, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Śledczy przedstawili sprawcom zarzuty, do których się przyznali. Zgodnie z kodeksem karnym, za pobicie, grozi im kara do 3 lat więzienia. Z uwagi na to, że mieszańcy Jastrzębia przestępstw dopuścili się w warunkach recydywy, w więzieniu mogą spędzić nawet 4,5 roku. O ich dalszym losie wkrótce zadecyduje sąd.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zderzenie trzech samochodów  Zderzenie trzech samochodów

Pędziła z policją do szpitala, aby uratować męża Pędziła z policją do szpitala, aby uratować męża

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Stary wyga04.12.2018 12:17

Atakujący stał się ofiarą?

Radio Teheran04.12.2018 8:39

Miasto dziczeje

Jo04.12.2018 8:14

A czemu nie zabrali atakującego

Gość04.12.2018 7:21

Na ranoszka patologia kwitnie