Woś

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 17°12°
4 grudnia 2018

Minister dziękuje górnikom za hart ducha

Minister dziękuje górnikom za hart ducha
fot. pixabay

Minister Energii Krzysztof Tchórzewski oraz wiceminister energii Grzegorz Tobiszowski składają górnikom życzenia z okazji Barbórki i dziękują za zaangażowanie, pełną poświęcenia pracę i hart ducha.

- Z okazji Barbórki składamy wszystkim górnikom serdeczne życzenia zdrowia i wszelkiej pomyślności. Doceniamy Wasze zaangażowanie, pełną poświęcenia prace i hart ducha.

Z pełnym przekonaniem i osobistą satysfakcją chcemy Wam podziękować za to, co w ostatnich latach udało Nam się osiągnąć w górnictwie. Waszą zasługą jest to, że spółki górnicze prężnie się rozwijają i notują dobre wyniki finansowe.

Górnictwo to niezwykle ważna branża polskiej gospodarki, a węgiel w projektowym miksie energetycznym był i jeszcze przez wiele lat będzie podstawowym źródłem energii i gwarancją bezpieczeństwa energetycznego kraju.

Wasz wysiłek sprawił, że na przyszłość polskiego sektora górniczego patrzymy z optymizmem.

Składając wyrazy szacunku górnikom, pracownikom firm okołogórniczych, instytutów badawczych życzymy satysfakcji w życiu zawodowym i pomyślności w życiu rodzinnym. Niech na co dzień Wam i Waszym rodzinom towarzyszy i błogosławi święta Barbara - patronka górników - to treść listu, jaki Ministerstwo Energii wysłało do Jastrzębskiej Spółki Węglowej. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

"Górnicy dostali po kieszeni" "Górnicy dostali po kieszeni"

"Górnicy potrzebują aktywności fizycznej" "Górnicy potrzebują aktywności fizycznej"

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (7)
Nie przyjmujemy fałszu04.12.2018 11:16

Nie przyjmujemy życzeń od ministra i złego podpisującego się "inżynier BOLEK" bo to jest skrót od nazwy wrogiej nam organizacji. Oni chcą wozić się na naszych plecach. My mądrzejemy. Widzimy co robi rząd. Jaki jest śliski, jak kłamie.

Morawiecki pan04.12.2018 10:06

Dzisiaj wszyscy jesteśmy górnikami

- 04.12.2018 9:46

W dupie mam ich życzenia.

Gość04.12.2018 8:35

Jak za komuny. Hipokryzja . Wy róbcie a nam się będzie żyło lepiej.

Men 04.12.2018 8:32

My tez dziekujemy za zabranie wegla i 14 Odpłacimy przy wyborach !!!!

inzynier BOLEK04.12.2018 8:01

Szczęść Boże Braci górnicy !

........04.12.2018 7:49

Hart ducha , a póżniej duch charta