Dni Jastrzębia

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 16°11°
EkoOkna
5 grudnia 2018

Samochód uderzył w drzewo. Kobieta w szpitalu

Samochód uderzył w drzewo. Kobieta w szpitalu
fot. PSP Jastrzębie

Niezachowanie należytej uwagi oraz najprawdopodobniej szybka jazda była przyczyną wypadku na ulicy Powstańców Śląskich.

Zdarzenie miało miejsce w sołectwie Szeroka na ulicy Powstańców Śląskich w nocy, 4 grudnia o godzinie 01:21.

- Na łuku drogi kierująca samochodem osobowym marki Fiat Seicento straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w przydrożne drzewo. Poszkodowana kierująca podróżowała sama. Kobieta w momencie dojazdu zastępów znajdowała się na zewnątrz pojazdu. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu pierwszej pomocy poszkodowanej, przekazaniu jej przybyłemu na miejsce zespołowi ratownictwa medycznego, odłączeniu akumulatora w pojeździe, zakręceniu zaworu instalacji gazowej oraz uprzątnięciu jezdni. Poszkodowana została zabrana przez zespół ratownictwa medycznego do szpitala. W trakcie działań zamknięty dla ruchu był jeden pas jezdni. Na miejsce przybyła jedna pomoc drogowa - informuje kpt. Łukasz Cepiel, oficer prasowy Państwowej Straży Pożarnej w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jechał z podrobioną tablicą rejestracyjną Jechał z podrobioną tablicą rejestracyjną

Włamał się do myjni samochodowej Włamał się do myjni samochodowej

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Kierowca05.12.2018 11:24

Ostatnio widać kobiety szalejące za kierownicą. Naśladują mężczyzn w ich głupocie. Szkoda, że nie naśladują tych, którzy naprawdę potrafią kierować samochodami w ruchu.