Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 24°17°
6 grudnia 2018

"JSW szczególnie zasłużona dla regionu"

"JSW szczególnie zasłużona dla regionu"
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Jastrzębska Spółka Węglowa wśród tegorocznych laureatów prestiżowej nagrody „Czarny Diament”. Niezwykle charakterystyczne statuetki zostały ustanowione z inicjatywy Izby Przemysłowo Handlowej Rybnickiego Okręgu Przemysłowego.

To była jubileuszowa, bo już dwudziesta edycja wręczenia statuetek. Otrzymało je siedem firm z regionu, wśród nich znalazła się Jastrzębska Spółka Węglowa. Podczas uroczystej gali w Teatrze Ziemi Rybnickiej nagrodę odebrał Artur Dyczko, zastępca prezesa zarządu ds. strategii i rozwoju Jastrzębskiej Spółki Węglowej.

Jak co roku Kapituła przyznała też specjalne „Czarne Diamenty”. W tym roku statuetka trafiła między innymi do Grzegorza Tobiszowskiego, wiceministra energii.

„Czarny Diament” to forma uhonorowania najlepszych przedsiębiorstw oraz osób i instytucji szczególnie zasłużonych dla regionu. Pomysłodawcą przyznawania tych honorowych wyróżnień jest Izba Przemysłowo-Handlowa Rybnickiego Okręgu Przemysłowego. Symbolem nagrody jest statuetka składająca się z bryły węgla – symbolu bogactwa i konaru dębu czyli symbolu siły.

Polub i udostępnij
Mali Giganci
Czytaj też

Nadchodzi spadek cen węgla koksującego? Nadchodzi spadek cen węgla koksującego?

Będzie podatek węglowy w Unii Europejskiej? Będzie podatek węglowy w Unii Europejskiej?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (15)
Gość06.12.2018 22:48

Do santa claus
Nic nie wiesz o świecie. Wałbrzych od kilku lat rozkwita i to bardzo. No ale sporo czasu musiało upłynąć od czasu snu do pobudki.

Santa Claus06.12.2018 21:14

Na święta podobno związki wyciągnęły cały hajs ze socjala i moga godnie odejść na emerytury. I basta koniec Jastrzębia Wałbrzych wzywa tam bloki puste czekają na swoich górników.

Aga06.12.2018 20:34

Smog nad miastem wisi zamykac kopalnie

Kopidol06.12.2018 20:31

Precz ze związkami

Górnik06.12.2018 20:10

Dobrze że odebrał Dyczko a nie wszechmocny Związkowiec.

Gej06.12.2018 17:58

Ćwikła idź już na emeryturę bo psujesz atmosferę

Kopidol06.12.2018 17:22

Elektrownia wiatrowa na węgiel ma powstac hehe

Pokaż wszystkie opinie (15)