Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 10°
7 grudnia 2018

Jastrzębianka 8-krotną mistrzynią Śląska w pływaniu

Jastrzębianka 8-krotną mistrzynią Śląska w pływaniu
fot. Klub H20

W Gliwicach na początku grudnia odbyły się kolejne w tym roku Mistrzostw Śląska 11-latków. Start Natalii Grech zakończył się wielkim sukcesem.

Zawodniczka KP H2O Jastrzębie-Zdrój, zdobyła komplet czterech złotych medali, triumfując w wyścigach na 50 i 100 metrów stylem klasycznym, 100 metrów stylem grzbietowym oraz 100 metrów stylem zmiennym.

Zawodniczka mimo swojego młodego wieku jest bardzo utytułowana w pływaniu. W czerwcu br. również zajęła cztery 1 miejsca na dystansach: 50 m stylem klasycznym, 50 m stylem grzbietowym, 100 m stylem klasycznym oraz 100 m stylem grzbietowym. Należy wspomnieć, że rok wcześniej na Mistrzostwach 10-latków, Natalia zdobyła 7 medali.

- Gratuluję sukcesów naszej młodej zawodniczce i życzę wytrwałości w czasie treningów oraz uzyskiwania coraz lepszych wyników w dalszej karierze. Wyrażam również wdzięczność Pani  trener Edycie Klimek za przygotowanie do tych zawodów.  Nasz klub od kilku lat korzysta z finansowego wsparcia miasta Jastrzębie-Zdrój. Jestem przekonany, że sukcesy naszych zawodników, to także sukcesy naszego miasta.  – mówi prezes KP H2O Jastrzębie-Zdrój - Grzegorz Mosoń.

Prezes klubu informuje również o możliwości dołączenia do młodych sportowców i wspomina, że kolejny nabór do klubu odbędzie się już najprawdopodobniej w trakcie ferii zimowych 2019 r.

Polub i udostępnij
Czytaj też

16 medali jastrzębskich karateków 16 medali jastrzębskich karateków

ZS nr 6: Szkoła językami stoi ZS nr 6: Szkoła językami stoi

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
Do Ucznia08.12.2018 23:32

Ucz sie ucz, w szczegolnosci czytac ze zrozumieniem. W "lead'zie" masz nazwisko Natalii.
Nautilus to plywanie w pletwach a Natalia plywa bez pletw. To nie to samo. Ucz sie ucz.

klub08.12.2018 13:39

Natalia Grech oczywiście.

Uczeń07.12.2018 15:51

A Natalia ma jakieś nazwisko? W artykule nie mogę znaleźć. Jest nazwisko trenera, radnego, a zawoniczka to tylko Natalia.

Gość07.12.2018 10:25

Co na to najlepszy klub w mieście Nautilius?

#R07.12.2018 9:10

Wielkie gratulacje. Trzymaj tak dalej a daleko zajdziesz!