Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
10 grudnia 2018

Młodzi uczą się języków obcych

Młodzi uczą się języków obcych
fot. SP 14

III edycja projektu edukacyjnego pt. „Razem dla Promowania Nauki Języków Obcych w Jastrzębiu-Zdroju”.

Dnia 27.11.2018r. Szkoła Podstawowa nr 14 miała przyjemność zorganizować III edycję projektu edukacyjnego pt. „Razem dla Promowania Nauki Języków Obcych w Jastrzębiu-Zdroju”. W tym roku w projekcie wzięło udział 39 uczniów z jastrzębskich szkół podstawowych i średnich.

- Uczestnicy w pięcioosobowych mieszanych grupach tworzyli plakaty przedstawiające symbole narodowe krajów obcojęzycznych. Na koniec odbyła się prezentacja plakatów oraz rozdanie pamiątkowych dyplomów i upominków. W spotkaniu wzięli również udział: Naczelnik Wydziału Edukacji Pan Andrzej Pawłowski oraz Metodyk Języków Obcych Pani Anna Wodecka. Prace można podziwiać w szkole, a później także w Urzędzie Miasta w Jastrzębiu-Zdroju oraz Regionalnym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli i Informacji Pedagogicznej w Rybniku - informuje SP 14.

SP 14

Polub i udostępnij
Czytaj też

Szkoła pomaga dzieciom w Afganistanie Szkoła pomaga dzieciom w Afganistanie

Amerykanie przyjechali do Jastrzębia i uczą angielskiego Amerykanie przyjechali do Jastrzębia i uczą angielskiego

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
zły10.12.2018 13:32

nauka języka obcego powinna być opcjonalna. I trzeba znieść obowiązek pisania matury w języku obcym!
Partia Interesów Syjonistycznych nic nie zmieniła po przejęciu władzy od różowych zdrajców: dalej szkolą młodych i niech wyjeżdżają. A na nasze miejsce przyjadą ukry (do prostych robót) i nieszczepiona (zdrowa) "szlachta jerozolimska" (za St. Michalkiewiczem) - wiadomo skąd...