Dni Jastrzębia

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 14°10°
10 grudnia 2018

Sołectwa chcą poczuć magię świąt

Sołectwa chcą poczuć magię świąt
fot. pixabay

Jastrzębianie mogę cieszyć się ozdobami świątecznymi i poczuć atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. Pojawiły się jednak głosy, że jest ich za mało.

Radny i jednocześnie sołtys Bzia Michał Urgoł zwrócił się do prezydent miasta z pytaniem w tej sprawie. Zwrócił się w imieniu mieszkańców Bzia oraz Jastrzębie Górne i Dolne o montaż iluminacji świątecznych również w tych rejonach miasta.

- Corocznie mieszkańcy centrum miasta mogą poczuć klimat bożonarodzeniowy dzięki wspaniałym iluminacjom świątecznym, poszerzmy zatem obszar oddziaływania magii Świąt Bożego Narodzenia o obrzeża miasta - uzasadniał Michał Urgoł.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też
Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (8)
Do obserwator12.12.2018 17:43

Piszesz głupoty a nie znasz podstaw zarządzania miastem.
Cytat: "w każdej gminie"" jakiej gminie my tu mamy dzielnice i sołectwa.
Piszesz i nie wiesz o czym.

Obserwator12.12.2018 16:08

Jak ma być świątecznie to w kaźdej gminie, jest ich więcej, a nie kto pierwszy ten lepszy Panie Radny, dbamy o wszystkie gminy nie tylko o swoje.

inzynier BOLEK12.12.2018 1:54

a szeroka ,borynia? to płacic podatki i milczeć ?

Frano11.12.2018 20:48

Mimo że mieszkam w dzielnicy Ruptawa, zaledwie 600m od Carrefoura, gdzie świecidełek jest dużo, to jednak w peryferyjnych dzielnicach, też należałoby ożywić klimat. Nie zapominajmy, że wiejskie dzielnice, to też Jastrzębie. Pozdro i Wesołych Świąt.

Bronek11.12.2018 18:46

Panie Michale mogę przewidzieć jaka będzie odpowiedź. Nie ma szans bo nie ma tego w budżecie, nie jest możliwe technicznie. A sprawa jest podnoszona już parę lat. Ale nie ma woli, bo i po co na wsi miasto ma coś robić. Tak było i tak będzie.

Bzioczek11.12.2018 16:09

To wypalil powies sobie lampki na plocie bedziesz mial klimat hahaha

Gość11.12.2018 13:41

No i Radny Bzia umiał odezwać się w sprawie swojej dzielnicy oraz sprawie Jastrzębia Górnego i Dolnego. Miejscowy radny z Górnego ma gdzieś swoich mieszkańców.

Pokaż wszystkie opinie (8)