Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 23°15°
10 grudnia 2018

Nowy film promujący miasto. Jest się czym chwalić

Nowy film promujący miasto. Jest się czym chwalić
fot. UM Jastrzębie

Miasto Jastrzębie-Zdrój ma nowy film promujący. Bohaterami się jastrzębianie, którzy biorą udział w wielu imprezach kulturalnych.

Na filmie przedstawiono szereg imprez kulturalnych, w których udział biorą mieszkańcy. Są tam, na przykład ukazane Dni Miasta, Dożynki Miejskie, Piknik w PRL. Wspólnym mianownikiem tych przedsięwzięć było postawienie na emocje, które przeżywali ich uczestnicy. Oczywiście imprez w mieście jest o wiele więcej, niż na przedstawionym filmie.  Czy waszym zdaniem miasto ma się czym pochwalić w tej dziedzinie? Jakie – waszym zdaniem – imprezy zasługują na podkreślenie?

Polub i udostępnij
Czytaj też

W jakim kierunku ma się rozwijać miasto? Jakie są jego problemy? W jakim kierunku ma się rozwijać miasto? Jakie są jego problemy?

Więcej zgonów, niż urodzeń w Jastrzębiu Więcej zgonów, niż urodzeń w Jastrzębiu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (25)
likus11.12.2018 16:38

Film piękny, ale prawdziwy aromat Jastrzębia i jego mieszkańców można poczuć czytając komentarze.
Metan pustoszy umysły... masowo.

Gość10.12.2018 20:43

Zdobywają dzieci medale mistrzostw świata mistrzostw Polski i nic nie mają od miasta Jastrzębia to jest promocja miasta a nie takie badziewie wstyd Pani prezydent

Radio Teheran10.12.2018 20:24

To jest dno

Maxi10.12.2018 16:27

Na takie bzdury są pieniądze, ale na parkingi nie ma. Masakra.

Mieszkanka J-bia10.12.2018 14:54

Masakra... Jak patrzę na wszystkie komentarze zastanawiam się jak to jest ze polaczków nie da się zadowolić... ???? Kiedy włodarze nic nie robią jest źle, bo nic się nie dzieje w Jastrzębiu... Kiedy dzieje się coś też jest źle, bo 'bagno'... Nie jesteśmy może jak wielkie miasta Europy i nie wiele mamy, ale jak widać i młodzież i dorośli są zadowoleni na tym filmie, a to oznacza że można się z czegoś cieszyć, doceniać to co mamy... A jak się komuś nie podoba to już trudno... Zawsze można poszukać takiego miasta gdzie 'coś się dzieje' i tam się przeprowadzić...

Elka 10.12.2018 14:34

Jak zwykle najszybciej zareagowali malkontenc

Gość10.12.2018 14:05

Dziura dziura dziura pełna niedouczonych ryli

Pokaż wszystkie opinie (25)