Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-4°
10 grudnia 2018

Nowy film promujący miasto. Jest się czym chwalić

Nowy film promujący miasto. Jest się czym chwalić
fot. UM Jastrzębie

Miasto Jastrzębie-Zdrój ma nowy film promujący. Bohaterami się jastrzębianie, którzy biorą udział w wielu imprezach kulturalnych.

Na filmie przedstawiono szereg imprez kulturalnych, w których udział biorą mieszkańcy. Są tam, na przykład ukazane Dni Miasta, Dożynki Miejskie, Piknik w PRL. Wspólnym mianownikiem tych przedsięwzięć było postawienie na emocje, które przeżywali ich uczestnicy. Oczywiście imprez w mieście jest o wiele więcej, niż na przedstawionym filmie.  Czy waszym zdaniem miasto ma się czym pochwalić w tej dziedzinie? Jakie – waszym zdaniem – imprezy zasługują na podkreślenie?

Polub i udostępnij
Czytaj też

Miasto daje pieniądze na piece Miasto daje pieniądze na piece

Będa nowe inwestycje miejskie Będa nowe inwestycje miejskie

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (25)
likus11.12.2018 16:38

Film piękny, ale prawdziwy aromat Jastrzębia i jego mieszkańców można poczuć czytając komentarze.
Metan pustoszy umysły... masowo.

Gość10.12.2018 20:43

Zdobywają dzieci medale mistrzostw świata mistrzostw Polski i nic nie mają od miasta Jastrzębia to jest promocja miasta a nie takie badziewie wstyd Pani prezydent

Radio Teheran10.12.2018 20:24

To jest dno

Maxi10.12.2018 16:27

Na takie bzdury są pieniądze, ale na parkingi nie ma. Masakra.

Mieszkanka J-bia10.12.2018 14:54

Masakra... Jak patrzę na wszystkie komentarze zastanawiam się jak to jest ze polaczków nie da się zadowolić... ???? Kiedy włodarze nic nie robią jest źle, bo nic się nie dzieje w Jastrzębiu... Kiedy dzieje się coś też jest źle, bo 'bagno'... Nie jesteśmy może jak wielkie miasta Europy i nie wiele mamy, ale jak widać i młodzież i dorośli są zadowoleni na tym filmie, a to oznacza że można się z czegoś cieszyć, doceniać to co mamy... A jak się komuś nie podoba to już trudno... Zawsze można poszukać takiego miasta gdzie 'coś się dzieje' i tam się przeprowadzić...

Elka 10.12.2018 14:34

Jak zwykle najszybciej zareagowali malkontenc

Gość10.12.2018 14:05

Dziura dziura dziura pełna niedouczonych ryli

Pokaż wszystkie opinie (25)