Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 24°21°
10 grudnia 2018

Czołowe zderzenie samochodów. Są osoby ranne

Czołowe zderzenie samochodów. Są osoby ranne
fot. Jastrzębie-Zdrój - Informacje Drogowe 24h

Dzisiaj warunki na drogach nie są najlepsze. Uważajcie za kółkiem. Przestrogą dla kierujących niech będzie niedzielny wypadek samochodowy.

W niedzielę w około godziny 21:00 doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów w sołectwie Szeroka, na ulicy Powstańców Śląskich - na wysokości ulicy 3 Maja. Uczestnicy tego zdarzenia odnieśli poważne obrażenia. Na miejsce przyjechały służby ratunkowe, które zajęły się rannymi. Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego wyjaśniają wszelkie okoliczności wypadku. Przez pewien czas ruch na ulicy Powstańców Śląskich odbywał się wahadłowo.

Zachowajcie należytą ostrożność w czasie jazdy. Uważajcie na drogach!

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uderzyła w samochód i uciekła Uderzyła w samochód i uciekła

Kierowcy jeżdżą za szybko - "piratów" nie brakuje Kierowcy jeżdżą za szybko - "piratów" nie brakuje

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
Do "Do Aryjka"11.12.2018 9:59

Większość terenów w naszym kraju jest terenem niezabudowanym. Granice tablice terenu niezabudowanego są wyznaczane przez białe tablice z nazwą miasta. Początek to biała tablica a koniec to taka sama tablica przekreślona po przekątnej. Jest też biała tablica z narysowanym szkicem domów. Jeśli masz prawo jazdy i tego nie wiesz, to nie możesz prowadzić pojazdu. Jeśli nie masz prawa jazdy, to dlaczego zabierasz głos w sprawie na której się nie znasz.

Do Aryjka11.12.2018 0:00

A gdzie w naszym kraju jest teren nie zabudowany?

Gość10.12.2018 11:09

2xBMW mniej na jakiś czas w mieście.

facet z wąsem10.12.2018 10:29

Na ul.Libowiec, kierowcy SPS znowu dostają małpiego rozumu za kierownicą. A tyle tamtędy dzieci na przystanki chodzi. Na szczęście dzisiaj policja już kilku potencjalnych morderców złapała.

KAZ10.12.2018 10:07

Słaby ten wypadek. Nikt nie zginąl.

Aryjka10.12.2018 6:52

Za duża prędkość ludzie w terenie zabudowanym jeżdżą jak wariaci.