Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-4°
10 grudnia 2018

Czołowe zderzenie samochodów. Są osoby ranne

Czołowe zderzenie samochodów. Są osoby ranne
fot. Jastrzębie-Zdrój - Informacje Drogowe 24h

Dzisiaj warunki na drogach nie są najlepsze. Uważajcie za kółkiem. Przestrogą dla kierujących niech będzie niedzielny wypadek samochodowy.

W niedzielę w około godziny 21:00 doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów w sołectwie Szeroka, na ulicy Powstańców Śląskich - na wysokości ulicy 3 Maja. Uczestnicy tego zdarzenia odnieśli poważne obrażenia. Na miejsce przyjechały służby ratunkowe, które zajęły się rannymi. Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego wyjaśniają wszelkie okoliczności wypadku. Przez pewien czas ruch na ulicy Powstańców Śląskich odbywał się wahadłowo.

Zachowajcie należytą ostrożność w czasie jazdy. Uważajcie na drogach!

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zderzenie dwóch samochodów Zderzenie dwóch samochodów

Zaklejali plakaty wyborcze, ale nic się nie stało Zaklejali plakaty wyborcze, ale nic się nie stało

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
Do "Do Aryjka"11.12.2018 9:59

Większość terenów w naszym kraju jest terenem niezabudowanym. Granice tablice terenu niezabudowanego są wyznaczane przez białe tablice z nazwą miasta. Początek to biała tablica a koniec to taka sama tablica przekreślona po przekątnej. Jest też biała tablica z narysowanym szkicem domów. Jeśli masz prawo jazdy i tego nie wiesz, to nie możesz prowadzić pojazdu. Jeśli nie masz prawa jazdy, to dlaczego zabierasz głos w sprawie na której się nie znasz.

Do Aryjka11.12.2018 0:00

A gdzie w naszym kraju jest teren nie zabudowany?

Gość10.12.2018 11:09

2xBMW mniej na jakiś czas w mieście.

facet z wąsem10.12.2018 10:29

Na ul.Libowiec, kierowcy SPS znowu dostają małpiego rozumu za kierownicą. A tyle tamtędy dzieci na przystanki chodzi. Na szczęście dzisiaj policja już kilku potencjalnych morderców złapała.

KAZ10.12.2018 10:07

Słaby ten wypadek. Nikt nie zginąl.

Aryjka10.12.2018 6:52

Za duża prędkość ludzie w terenie zabudowanym jeżdżą jak wariaci.