Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 22°20°
11 grudnia 2018

Kibice GKS pomagają bezdomnym

Kibice GKS pomagają bezdomnym
fot. GKS 1962

O kibicach w Jastrzębiu-Zdroju mówi się głównie źle. Tymczasem większość z nich jest w stanie zrobić wiele nie tylko dla swojego klubu, ale i dla innych.

Różnego rodzaju akcje charytatywne m.in. dla dzieci pochodzących z najuboższych rodzin organizowane przez środowisko kibiców rzadko kiedy są przedstawiane w mediach, tymczasem aktualnie kibice GKS z osiedla „Szóstka” prowadzą zbiórkę dla osób bezdomnych, o których równie często zapominamy.

Inicjatorem akcji jest GKS Bastion Szóstka. Cała akcja ma polegać na zbiórce m.in. odzieży, obuwia, koców, środków czystości, żywności, słodyczy. Zebrane dary będą przekazane osobom bezdomnym w dniu 19.12.2018 r. podczas kolacji wigilijnej organizowanej przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Jastrzębiu-Zdroju.

Wspomniane wyżej środowisko kibiców z osiedla „Szóstka” wspólnie z Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Jastrzębiu-Zdroju podjęli rozmowy w sprawie stałej współpracy w zakresie prowadzenia akcji charytatywnych na rzecz osób najbardziej potrzebujących.

 

"Nie możemy pomóc każdemu,

ale każdy może pomóc komuś”

Polub i udostępnij
Czytaj też

Piłkarze GieKSy w szpitalu Piłkarze GieKSy w szpitalu

Kacper Kawula z GKS 1962 Jastrzębie wypożyczony do Bytovii Kacper Kawula z GKS 1962 Jastrzębie wypożyczony do Bytovii

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Gość11.12.2018 7:48

Ciekawe czy bezdomnemu w żółto-niebieskim dresie też pomogą?

Olo11.12.2018 6:55

Fajne z nich chłopaki i dziewczyny.