Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 23°15°
12 grudnia 2018

Małżeńskie pary 60 lat razem

Małżeńskie pary 60 lat razem
fot. pixabay

Może to wydawać się nieprawdopodobne, ale są małżeństwa, które świętują 60-lecie wspólnego życia.

Jastrzębskie pary małżeńskie spotkały się w Domu Zdrojowym, by wspólnie świętować złote, szmaragdowe, diamentowe i żelazne gody.

 - 11 grudnia w samo południe dla dostojnych jubilatów raz jeszcze zabrzmiał Marsz Mendelsohna, nie zabrakło też okolicznościowego tortu i wielu ciepłych życzeń. 32 pary będą świętowały 50. rocznicę zawarcia związku małżeńskiego, 12 może pochwalić się 55. letnim stażem, 5 jest ze sobą już 60 lat, a 1 para przysięgę złożyła sobie 65 lat temu - informuje jastrzębski magistrat.

Podczas uroczystości Prezydent Miasta Jastrzębie-Zdrój w imieniu Prezydenta RP wręczyła dostojnym jubilatom okolicznościowe medale. Program artystyczny specjalnie na tę okazję przygotował zespół „Druga 

Polub i udostępnij
Czytaj też

65 lat w związku małżeńskim 65 lat w związku małżeńskim

Prezydent miasta udzieliła niecodziennego ślubu Prezydent miasta udzieliła niecodziennego ślubu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Janina13.12.2018 9:21

Składamy serdeczne gratulacje dla wszystkich par pomyslnosci i tak wielkiej milosci ,nasza wielka rocznica 55 lat będzie 25 01 2019 r Janina i Józef

Gość zołza z zofiówki 13.12.2018 0:17

Szacunek dla ,,Młodych Par,, nam z mężem stukneło 32 ,gdzie do reszty sztafety ?!!!
Zdrówka i miłości