Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 22°20°
12 grudnia 2018

Piłkarze GieKSy w roli pomocników świętego (video)

Piłkarze GieKSy w roli pomocników świętego (video)

Piłkarze GKS 1962 Jastrzębie świetnie czują się na boisku w roli strzelców bramek, ale nie tylko. Potrafią sprawdzić się w roli pomocników świętego Mikołaja. 

Okazuje się, że Kamil Adamek, Patryk Skóreceki i Dominik Szczęch doskonale wcielili się w rolę pomocników świętego Mikołaja. Przybyli do Przedszkola Specjalnego w Zdroju, aby obdarować najmłodszych prezentami. Był również czas na piosenki, tańce i wspólną zabawę. Dzieci przeżyły chwilę radości, bo najważniejsza jest ich  dobro i szczęście, które otrzymują od innych ludzi.

Polub i udostępnij
Czytaj też

GKS Jastrzębie pokonuje GKS Tychy 2:1 GKS Jastrzębie pokonuje GKS Tychy 2:1

GieKSa remisuje pierwszy mecz GieKSa remisuje pierwszy mecz

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!