Dni Jastrzębia

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 14°10°
13 grudnia 2018

Szpital nadal poszukuje pediatrów

Szpital nadal poszukuje pediatrów
fot. pixabay

Oddział Pediatryczny w jastrzębskim szpitalu jest już prawie gotowy. Nadal poszukiwani są lekarze-pediatrzy, którzy będą w nim pracować.

- Wszyscy pamiętamy, z jaką determinacją podjęte zostały działania w celu uruchomienia oddziału w nowej lokalizacji. Już niebawem ruszymy, dokładając do podstawowej opieki pediatrycznej, Oddziału Neonatologicznego oraz Oddziału Intensywnej Terapii Dziecięcej brakujący element tj. nowoczesny, w pełni odpowiadający wymogom Oddział Pediatryczny - informuje WSS nr 2.

Wszystko to w jednym miejscu - w budynku głównym Szpitala przy Alei Jana Pawła II 7. Oddział, z osobną Izbą Przyjęć, będzie liczył ogółem 21 łóżek. Będzie w pełni wyposażony i przygotowany na pobyt pacjentów i ich opiekunów. Bezpieczny, przestronny, kolorowy, przyjazny.

- Wszystkich lekarzy pediatrów, którzy są zainteresowani pracą w naszym Oddziale Pediatrycznym serdecznie zapraszamy do współpracy. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani budowaniem prawdziwej Pediatrii w komfortowych warunkach prosimy o kontakt pod nr tel.  32 47 84 520, 32 47 84 533 -  informują władze szpitala.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uważaj! W ten sposób atakują groźne choroby Uważaj! W ten sposób atakują groźne choroby

Rusza oddział pediatryczny w jastrzębskim szpitalu Rusza oddział pediatryczny w jastrzębskim szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Gość13.12.2018 23:16

Tak, lekarz będzie szukał pracy przez portal szczególnie z Jastrzębia. ŚMIECH na sali.

Smolka13.12.2018 13:09

Nie życzę nikomu źle ale chyba to mniejsze zło nie uruchamiać tam szpitala dziecięcego jeśli mają tak samo leczyć dzieci jak dorosłych.

Radio Teheran13.12.2018 9:04

Środek grudnia a ci się obudzili.
Ciekawe jak to wytlumacza początkiem stycznia.

Śpiąca kurewna13.12.2018 9:03

Anestezjologów na etacie w wojewódzkim szpitalu specjalistycznym od nowego roku też będzie cały ch**.