Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-3°
13 grudnia 2018

Szpital nadal poszukuje pediatrów

Szpital nadal poszukuje pediatrów
fot. pixabay

Oddział Pediatryczny w jastrzębskim szpitalu jest już prawie gotowy. Nadal poszukiwani są lekarze-pediatrzy, którzy będą w nim pracować.

- Wszyscy pamiętamy, z jaką determinacją podjęte zostały działania w celu uruchomienia oddziału w nowej lokalizacji. Już niebawem ruszymy, dokładając do podstawowej opieki pediatrycznej, Oddziału Neonatologicznego oraz Oddziału Intensywnej Terapii Dziecięcej brakujący element tj. nowoczesny, w pełni odpowiadający wymogom Oddział Pediatryczny - informuje WSS nr 2.

Wszystko to w jednym miejscu - w budynku głównym Szpitala przy Alei Jana Pawła II 7. Oddział, z osobną Izbą Przyjęć, będzie liczył ogółem 21 łóżek. Będzie w pełni wyposażony i przygotowany na pobyt pacjentów i ich opiekunów. Bezpieczny, przestronny, kolorowy, przyjazny.

- Wszystkich lekarzy pediatrów, którzy są zainteresowani pracą w naszym Oddziale Pediatrycznym serdecznie zapraszamy do współpracy. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani budowaniem prawdziwej Pediatrii w komfortowych warunkach prosimy o kontakt pod nr tel.  32 47 84 520, 32 47 84 533 -  informują władze szpitala.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kolejny oddział pediatryczny będzie zamknięty Kolejny oddział pediatryczny będzie zamknięty

Karmić piersią czy nie? Karmić piersią czy nie?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Gość13.12.2018 23:16

Tak, lekarz będzie szukał pracy przez portal szczególnie z Jastrzębia. ŚMIECH na sali.

Smolka13.12.2018 13:09

Nie życzę nikomu źle ale chyba to mniejsze zło nie uruchamiać tam szpitala dziecięcego jeśli mają tak samo leczyć dzieci jak dorosłych.

Radio Teheran13.12.2018 9:04

Środek grudnia a ci się obudzili.
Ciekawe jak to wytlumacza początkiem stycznia.

Śpiąca kurewna13.12.2018 9:03

Anestezjologów na etacie w wojewódzkim szpitalu specjalistycznym od nowego roku też będzie cały ch**.