Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-3°
17 grudnia 2018

Samorządne Jastrzębie ma nową prezeskę

Samorządne Jastrzębie ma nową prezeskę
fot. kb /jastrzebieonline

Stowarzyszenie Samorządne Jastrzębie ma nowego prezesa, a właściwie prezeskę. Jest nią Ewelina Auguścik.

Samorządne Jastrzębie przystąpiło do powyborczych porządków. W organizacji nastąpiła zmiana na stanowisku prezesa.Marcina Gołębiowskiego zastąpiła Ewelina Auguścik. 

- W naszej działalności nadal będziemy podejmować przedsięwzięcie skierowane na potrzeby mieszkańców.  Będziemy kontynuować dotychczasowe inicjatywy. Zapewne pojawią się też nowe pomysły. Jak zawsze podkreślałam jesteśmy apolityczni i całkowicie społeczni. Zapraszamy osoby chcące coś zdziałać dla naszych mieszkańców do współpracy – podkreśla prezeska Ewelina Auguścik.

Stowarzyszenie Samorządne Jastrzębie startowało w ostatnich wyborach samorządowych i wprowadziło jednego przedstawiciela do Rady Miasta. Został nim Ryszard Piechoczek.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Janina Szymańska  kandydatką na prezydenta Janina Szymańska kandydatką na prezydenta

Kibice (i nie tylko) nie zawiedli. Pobiegli dla Dawida Kibice (i nie tylko) nie zawiedli. Pobiegli dla Dawida

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (27)
polaksydney19.12.2018 10:10

wiecie co? daremne to wszystko.... i tak nic ta pani nie osiągnie... jak nie zapracuje własnymi rękoma...krzyczeć każdy potrafi tylko z tego nic nie wynika

żal...19.12.2018 6:15

szczerze? madrzy ludzie już nie współpracują z pseudostowarzyszeniem. Jestem na NIE!!!

:)18.12.2018 20:39

Super Ewela :) tak trzymać !!

Gość18.12.2018 8:04

Golab siedzi w szafie z Macierewiczem ????

Zorientowany17.12.2018 22:30

Halooo!! Stowarzyszenie!!! Do kolejnych wyborów jeszcze 5 lat! Nie musicie już dziś chować Marcina do Szafy :D Następnym razem znowu wam nie uwierzymy w waszą apolityczność :P

Gość17.12.2018 22:04

Głośna, wulgarna czym się chwali na Facebooku. Niech lepiej dalej sobie ćwiczy, a nie bawi w politykę. To co jest zabawne prywatnie bardzo załośnie wychodzi publicznie. Niech Pani Ewelina lepiej wraca do swoich domowych zajęć. Gotowania zupy czy coś. Bo przecież pracą się nie hańbi.

Gość17.12.2018 21:35

Niestety nie. Nic dobrego i pozytecznego nie zrobiła. Krzyczy bez ładu i składu.

Pokaż wszystkie opinie (27)