Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 22°18°
Poseł Gadowski Sprawozdanie
17 grudnia 2018

Samorządne Jastrzębie ma nową prezeskę

Samorządne Jastrzębie ma nową prezeskę
fot. kb /jastrzebieonline

Stowarzyszenie Samorządne Jastrzębie ma nowego prezesa, a właściwie prezeskę. Jest nią Ewelina Auguścik.

Samorządne Jastrzębie przystąpiło do powyborczych porządków. W organizacji nastąpiła zmiana na stanowisku prezesa.Marcina Gołębiowskiego zastąpiła Ewelina Auguścik. 

- W naszej działalności nadal będziemy podejmować przedsięwzięcie skierowane na potrzeby mieszkańców.  Będziemy kontynuować dotychczasowe inicjatywy. Zapewne pojawią się też nowe pomysły. Jak zawsze podkreślałam jesteśmy apolityczni i całkowicie społeczni. Zapraszamy osoby chcące coś zdziałać dla naszych mieszkańców do współpracy – podkreśla prezeska Ewelina Auguścik.

Stowarzyszenie Samorządne Jastrzębie startowało w ostatnich wyborach samorządowych i wprowadziło jednego przedstawiciela do Rady Miasta. Został nim Ryszard Piechoczek.

Polub i udostępnij
Mali Giganci
Czytaj też

Powalczą o Jar Południowy Powalczą o Jar Południowy

Janina Szymańska  kandydatką na prezydenta Janina Szymańska kandydatką na prezydenta

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (27)
polaksydney19.12.2018 10:10

wiecie co? daremne to wszystko.... i tak nic ta pani nie osiągnie... jak nie zapracuje własnymi rękoma...krzyczeć każdy potrafi tylko z tego nic nie wynika

żal...19.12.2018 6:15

szczerze? madrzy ludzie już nie współpracują z pseudostowarzyszeniem. Jestem na NIE!!!

:)18.12.2018 20:39

Super Ewela :) tak trzymać !!

Gość18.12.2018 8:04

Golab siedzi w szafie z Macierewiczem ????

Zorientowany17.12.2018 22:30

Halooo!! Stowarzyszenie!!! Do kolejnych wyborów jeszcze 5 lat! Nie musicie już dziś chować Marcina do Szafy :D Następnym razem znowu wam nie uwierzymy w waszą apolityczność :P

Gość17.12.2018 22:04

Głośna, wulgarna czym się chwali na Facebooku. Niech lepiej dalej sobie ćwiczy, a nie bawi w politykę. To co jest zabawne prywatnie bardzo załośnie wychodzi publicznie. Niech Pani Ewelina lepiej wraca do swoich domowych zajęć. Gotowania zupy czy coś. Bo przecież pracą się nie hańbi.

Gość17.12.2018 21:35

Niestety nie. Nic dobrego i pozytecznego nie zrobiła. Krzyczy bez ładu i składu.

Pokaż wszystkie opinie (27)