Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
24 grudnia 2018

Świąteczna zmiana w rozkładach jazdy MZK

Świąteczna zmiana w rozkładach jazdy MZK

W okresie Świat Bożego Narodzenia autobusy komunikacji miejskiej będą kursowały według zmienionego rozkładu jazdy. Warto się z tym zapoznać.

Międzygminny Związek Komunikacyjny z siedzibą w Jastrzębiu-Zdroju poinformował o zmianach w kursowaniu autobusów wigilię oraz dwa dni świąt. W Wigilię, 24 grudnia, obowiązuje rozkład jazdy na dni robocze wolne od nauki. Autobusy będą kończyły kursowanie pomiędzy godz. 16.00 a 18.00.W pierwszy dzień Bożego Narodzenia, 25 grudnia, obowiązuje świąteczny rozkład jazdy. W drugi dzień Bożego Narodzenia, 26 grudnia, obowiązuje niedzielny rozkład jazdy.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Na razie nie będzie komunikacji za "0" zł Na razie nie będzie komunikacji za "0" zł

Maksymalnie 30 osób w autobusie miejskim Maksymalnie 30 osób w autobusie miejskim

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!