Dni Jastrzębia

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 14°10°
24 grudnia 2018

Ruszają jastrzębskie aukcje WOŚP

Ruszają jastrzębskie aukcje WOŚP

Już ruszyły internetowe aukcje Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jastrzębskiego sztabu. Przedmioty można licytować do końca 13 stycznia, czyli do dnia Finału WOŚP. W poprzednim roku na aukcjach zebrano prawie 11 tys. zł.

Przedmioty można licytować na stronie wosp.jastrzebieonline.pl. Na aukcje wystawiono m.in. koszulkę Leszka Laszkiewicza z podpisami drużyny, piłkę z autografami siatkarzy Jastrzębskiego Węgla, koszulkę piłkarzy GKS Jastrzębie z autografami.

W poprzednim roku jastrzębianie zebrali łącznie prawie 133 tys. zł, w tym prawie 11 tys. pochodziło z aukcji interntowych. W imieniu sztabu WOŚP i naszym zapraszamy do licytowania przedmiotów.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jastrzębianie podziękowali Owsiakowi Jastrzębianie podziękowali Owsiakowi

Jastrzębianie podziękują Jurkowi Owsiakowi Jastrzębianie podziękują Jurkowi Owsiakowi

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (25)
Asia14.01.2019 16:58

Widzę, ze czytasz w przerwie oglądając TVP...

Do asia13.01.2019 17:17

Asiu furorę robisz. Udało Ci się napisać kilka zdań i pod każdym postem to samo. Rozwiń się napisz coś innego. Biedactwo kopiuj wklej.

Irka do Asia12.01.2019 20:48

Mam takie samo zdanie. Chyba większość w tym kraju. Żałośni krytycy jednak zawsze się znajdą ??

Asia12.01.2019 15:14

Żałosny jesteście. Oby nikt z was i waszych rodzin nie musiał kozystac ze sprzętu z serduszkiem WOSPu, a jeśli tak się stanie to zobaczymy jak się zmieni wasz punkt widzenia. Idźcie i dajcie D...Y Rydzykowi, a swoje dzieci oddajcie pod opiekę księżom pedofilom !!!! WOLĘ DAC OWSIAKOWI NIŻ KSIĘDZU NA TACĘ !!!!! A w tym roku dam 3x więcej ????

Oko proroka09.01.2019 15:15

Złoty melon znów nadaje

Gość31.12.2018 14:05

4 rzeczy godne licytacji

Irka30.12.2018 10:18

Jestem pozytywnie zaskoczona, coraz więcej licytacji. Każdego dnia coś przybywa. Jednak są tacy, którym nie jest obca chęć pomagania.

Pokaż wszystkie opinie (25)