Dni Jastrzębia

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 14°10°
27 grudnia 2018

JSW stawia na działania dobroczynne

JSW stawia na działania dobroczynne Przedstawiciele JSW z prezentami dla małych pacjentów w szpitalu w Rydułtowach
fot. JSW

Jastrzębska Spółka Węglowa powołała fundację, która będzie wspierała różne działania samorządów podejmowane na rzecz mieszkańców.

Jastrzębska Spółka Węglowa formalnie powołała organy Fundacji JSW, która ma współpracować z samorządami i wspierać lokalne inicjatywy. Zarząd JSW zdecydował o stworzeniu organizacji, aby wzmocnić wizerunek Grupy Kapitałowej JSW, jako firmy odpowiedzialnej społecznie i zaangażowanej dobroczynnie.

Fundacja będzie miała za zadanie m.in. wspieranie samorządów, zwłaszcza tych, na terenie których działalność prowadzi Jastrzębska Spółka Węglowa. Rada Fundacji JSW liczy jedenastu członków, a zarząd składa się z pięciu osób. Fundatorem i założycielem jest Jastrzębska Spółka Węglowa.

 - To będzie narzędzie, które w sposób transparentny pomoże nam prowadzić relacje z gminami w zakresie wsparcia finansowego różnych inicjatyw realizowanych przez samorządy. Zależy nam na dobrej współpracy - wyjaśnia Daniel Ozon, prezes zarządu Jastrzębskiej Spółki Węglowej i przewodniczący Rady Fundacji JSW.

W Polsce istnieje ponad 100 fundacji korporacyjnych. Posiadają je największe spółki, takie jak: KGHM Polska Miedź, Tauron, Energa, Lotos, PGE i Lubelski Węgiel „Bogdanka”.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Autobus JSW rozpoczyna objazd po parafiach Autobus JSW rozpoczyna objazd po parafiach

Związkowcy z JSW  będą bronić prezesa w Warszawie Związkowcy z JSW będą bronić prezesa w Warszawie

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (16)
JORG31.12.2018 11:19

JSW S.A. Daje Zły Przykład Małym Zakładom Pracy jak Traktuje się Pracowników w Przemyśle Węglowym nie Wypłacając Pracownikom Odchodzących na Emerytura Górnicza 14 Pensji i Deputatu Węglowego który im się 100% należy. Gdzie Jest Sprawiedliwość.

Gość31.12.2018 11:17

JSW S.A. Daje Zły Przykład Małym Zakładom Pracy jak Traktuje się Pracowników w Przemyśle Węglowym nie Wypłacając Pracownikom Odchodzących na Emerytura Górnicza 14 Pensji i Deputatu Węglowego który im się 100% należy. Gdzie Jest Sprawiedliwość.

Emerytom mówimy stop29.12.2018 17:29

Dobrze!! Kasa na bksy rylu poszła na twój przelew wyjmij je ze skrzyni co masz na dole. Po kolejne AGH musi dostawać kase by dozor był wykształcony a nie tluki po 3 pisarzy maja a dalej nie ogarniaja prostych spraw. Emeryci maja hajs im sie2 juz2 nie nalezy!*

Szamot 28.12.2018 7:52

Niech pierwsze wypłaca zaległy węgiel i 14 dla emerytów i pracowników

byk27.12.2018 23:03

Niech Prezes Ozon zmiejszy zatrudnienie w Spółce i niech w biurach kopalnianych administracja sie sie rozbudowuje. Pieniądze w Spółce płyna szerokim strumieniem. Pracownicy żyja jak paczki w masle.

Gość27.12.2018 22:52

Niech powyplacaja za zrujnowane domy a nie opłacają przekupnych mierników biegłych jedna klika stać dziadów przekupić nawet adwokatów i sędziów,wzięli w łapę i teraz udają idiotow że to nie kopalnia winna zgroza nie życzę nikomu takich spraw cały dorobek życia przepada przez takie przekupy.

Adi 27.12.2018 20:44

Oddac węgiel i 14stke za 2016 emerytom i srk

Pokaż wszystkie opinie (16)