Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 22°20°
27 grudnia 2018

Wysłała policjantów po papierosy

Wysłała policjantów po papierosy
fot. KMP Jastrzębie

W pierwszy dzień Świąt Bożego Narodzenia osoba przedstawiająca się jako Arnold Schwarzenegger wezwała policyjny patrol.

Tuż po godzinie 14.00 policjanci udali się do jednego z mieszkań przy ulicy Pszczyńskiej. Zgłaszająca miała być wulgarna, obrażała operatora Wojewódzkiego Centrum Powiadamiania Ratunkowego i przedstawiła się jako "Arnold Schwarzenegger" i twierdziła, że potrzebuje pomocy.

- Mundurowi, którzy udali się pod wskazany adres zastali na miejscu 49-latkę. Kobieta była pod wyraźnym pływem alkoholu, miała problem z utrzymaniem równowagi i oświadczyła, że wcale nie potrzebuje pomocy, ale zabrakło jej papierosów. Mieszkanka Jastrzębia podczas rozmowy ze stróżami prawa śmiała się, że bardzo szybko policjanci przyjechali, aby załatwić jej pilną sprawę. Teraz kobieta nie pozostanie bezkarna - informuje mł.asp. Bogusława Kobeszko z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Weekend pod wzmożonym nadzorem Weekend pod wzmożonym nadzorem

Seria pijanych kierowców. Wpadli w ręce policji Seria pijanych kierowców. Wpadli w ręce policji

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (10)
Radio Teheran28.12.2018 8:15

Miasto dziczeje-

Mokry Marian27.12.2018 21:43

A ci pojechali.

do 15:1927.12.2018 20:14

Gadał dziad do obrazu.. Ty "do do do do..do do Norma" tępaku, nie rozumiesz wpisu, ale to już twój problem z percepcją..

do "do do Norma"27.12.2018 15:19

Ma rację, że to napisał. Każde pokazywanie śmieciom, kim są działa. Dlaczego ich w ten sposób bronisz i rozbijasz temat? Czy ty też śmiecisz?

do Norma27.12.2018 14:47

Po co się tu produkujesz? Napisz tą swoją odezwę do narodu i powieś na każdej klatce schodowej i na każdym domu, bo ci co największy syf robią, nie zaglądają na takie portale, a tym bardziej nie czytają takich długich wypocin. Tu trzeba krótko i radykalnie.

pani Ewelino27.12.2018 14:39

Proponuję postawić tam następną szafę do poczęstunku dla nierobów. Ale taką z fajkami i piwskiem. Po co mają dzwonić po policję? Wszystko dla tych biednych ludzi!

Norma?27.12.2018 14:01

Chodząc mieście, napotykamy ślady takich bezmózgowców jak te pijane coś. Wszędzie śmieci, pety, papierki po cukierkach, puszki po piwie, itp. niepotrzebne paskudztwa. Zostawiają je takie ludzkie śmieci, jak ta ... . Wy, którzy śmiecicie, nie bądźcie dumni z siebie. Starajcie się uzmysłowić sobie, że nie macie w sobie nic z kultury. Jeśli myślicie, że macie w sobie jakąś kulturę to jest ona wam wciśnięta na siłę. Wystarczy, że myślicie, że nikt nie widzi, natychmiast wychodzi z was prawda o was. Wredna, paskudna prawda, że jesteście amebami umysłowymi. Dążycie do wyniszczenia sobie i to osiągniecie.

Pokaż wszystkie opinie (10)