Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 22°19°
1 stycznia 2019

Akademia Talentów JW wygrywa w Pradze

Akademia Talentów JW wygrywa w Pradze
fot. Prague Volleyball Games

W miniony weekend w czeskiej Pradze zakończył się międzynarodowy turniej siatkarski Prague Volleyball Games. Jastrzębscy akademicy wypadli w nim świetnie.

W zawodach wzięło udział 60 zespołów z sześciu krajów Europy (Czechy, Słowacja, Polska, Dania, Włochy, Austria). Chłopcy startowali w trzech, natomiast dziewczyny w czterech kategoriach wiekowych.

Jastrzębski Węgiel był reprezentowany przez trzy zespoły z Akademii Talentów, które spisały się znakomicie. Zarówno w kategorii U-16 (kadeci), jak i U-14 (młodzicy)  zespoły okazały się najlepsze w stawce, a dodatkowo  drugi jastrzębski zespół młodzików uplasował się na czwartym miejscu w swojej kategorii wiekowej.

Najlepszym zawodnikiem turnieju U-14 został Dominik Rakowski, natomiast najlepszym zawodnikiem turnieju U-16 wybrano Kajetana Kubickiego

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pomarańczowi pokonują Cuprum Lubin 3:0 Pomarańczowi pokonują Cuprum Lubin 3:0

Pomarańczowi pokonują Mistrza Polski! Pomarańczowi pokonują Mistrza Polski!

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
siatka02.01.2019 10:18

Brawo chłopaki!!!